Rüya TabirleriHasat Görmek

1 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Hasat Bakmak Ne Anlayış Gelir, İslami Hasat Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Hasat Görmek Ne Kavrayış Gelir?
Kişinin emeğinin karşılığında çok şanslı bolluk ve berekete kavuşacaktır.Mevsiminde hasat toplamak hayirla yorumlanir. Mevsiminin disinda yesil ekinleri biçip hasat ettigini bakmak, inançsiz bir toplumun askerlerinin baslarina gelecek bir felaket ve onlann topluca ölümleriyle anlatım tarzı edilir. Bir baska rivayete görede: Rüyada hasat görmek iyidir. Rüyasinda hasat bakmak bir çocugu olacagina delalet eder. Eger mevsiminde ise, bu çocugunun erkek, degilse, kiz olacagi, Ibni Sirin tarafindan beyan buyurulmustur. Bir tarlada hasat yapmayi, yani ekin biçmeyi görmek evlatlarindan hayir görecegine, biçilen basaklari demet yapip bir yere istif ettiginizi bakmak, çocuklarinizin gelecegi için bazi tesebbüslerde bulundugunuza kötüye işaret eder. Rüyada Hasat bakmak ne demektir, Rüyada Hasat bakmak nasıl yorumlanır, Rüyamda Hasat gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Hasat İslami olarak neye kötüye işaret eder, Hasat rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678