Rüya Tabirleri Hardal Bakmak

1 sene önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Hardal Bakmak Ne Kavrama Gelir, İslami Hardal Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Hardal Bakmak Ne Kavrama Gelir?
Zorlukla elde edilecek faydalı mala, Hardal yemek yemek zehire yahut insana zararı dokunacak yiyecek ve içeceğe delalet eder.Hastalığa muhabere eder. Rüyada hardal tanesine bakmak kedere, yemek yemek de malinin eksilecegine isarettir. Bir rivayete göre de düsmanlik-tir. Ebu Said El-Vaiz’e göre; Hardal görmek ve elde etmek ya da yig-mak zor kullanarak kazanilan mala kötüye işaret eder. Hardal yedigini gören fena sözler isitir. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen hardal, zehirdir. Bundan dolayi hardal yedigini görebilen kimse zehir yoksa aci bir sey içer yoksa kendisi için zararli olan bir yemegi yer. Bazilari da, o kimse mesakkat içinde serefli ve hayirli mala isarettir, dediler. Rüyada Hardal bakmak ne demektir, Rüyada Hardal bakmak nasıl yorumlanır, Rüyamda Hardal gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Hardal İslami olarak neye delalet eder, Hardal rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740