Rüya Tabirleri Halat Görmek

1 sene önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Halat Bakmak Ne Anlayış Kazanç, İslami Halat Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Halat Bakmak Ne Anlama Kazanç?
Halat görmek selamet ve kurtulusla deyiş olu-nur. Rüyasinda saglam ve tomar halinde halat bakmak, gövde sagligina ve uzun bir ömre kötüye işaret eder. Halat bakmak bazi yorumculara göre, uzun bir seyahat ile de cümle parçası edilmektedir. Bir baska rivayete görede: Halat görmek, umumiyetle Kur’an ve dinle cümle parçası edilir. Rüyada kaslı bir halata sarildigini görebilen kimse, Kur’ani Kerime yapisir, Allah’a karsi verdigi sözünde durur. Halatli bir rüya, hoş bir rüyadir. Elindeki halatin koptugunu görebilen insan makam sahibi ise makamim kaybeder, dindarligi zayiflar. Rüyada Halat görmek ne demektir, Rüyada Halat bakmak nasıl yorumlanır, Rüyamda Halat gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Halat İslami olarak neye kötüye işaret eder, Halat rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781