Geveze MagazinHadise koronavirüse yakalandı.!

1 sene önce Admin tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Son dakika haberi: Hadise koronavirüse yakalandı! Tüm vaktini sevgilisi Kaan Yıldırım ile birlikte geçiriyordu! Apar topar.

Ünlü şarkıcı Hadise’nin koronavirüse yakalandığı son dakika haberleri arasında yer aldı. Yılın aşkına imza artan şarkıcı Hadise ile oyuncu Kaan Yıldırım magazin gündeminden düşmüyor. Karantina döneminde de birbirlerinden hiç ayrılmayan Hadise ile Kaan Yıldırım sosyal medya paylaşımlarıyla da her zaman kendilerinden söz ettirmeyi başarıyorlar. Sosyal medyayı aktif kullanan ve sevgilisi Kaan Yıldırım’a olan aşkını her fırsatta dile getiren Hadise, yine dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Salgın nedeniyle sahne çalışmalarına ara veren şarkıcı, tüm vaktini sevgilisi Kaan Yıldırım ile birlikte geçiriyordu. Ancak geçtiğimiz günlerde Hadise, şüphelenip test yaptırdı ve sonuç pozitif çıktı. Hemen sevgilisinin yanından ayrılan ve İstinye Park Residence’daki evine geçen şarkıcının, kendisini karantinaya aldığı öğrenildi.

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678