Rüya Tabirleri Güzel kokulu otlar Bakmak

1 sene önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Hoş kokulu otlar Bakmak Ne Kavrama Kazanç, İslami Hoş kokulu otlar Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Hoş kokulu otlar Bakmak Ne Anlayış Kazanç?
Güzel kokulu otlari rüyada bakmak, yoksa koklamak endişe, üzüntü ve siddetten kurtulmaya, hoş amel islemeye ve dogru söze isaret eder. Bir ölü, rüyada diri bir kimseye hoş kokulu sey verse yoksa bir kimse ölünün yaninda hoş kokulu seyler görse, o ölünün Cennette olmasina isaret eder. Bekar olan kimse için hoş kokulu sey ese, evli olan kimse için de çocuga yoksa kendisinin söhret bulacagi ilme, veya iyilikle medh edilmeye isaret eder. Ara Sıra de rüyada hoş kokulu otlann insanin yanina sokulmalari, üzüntü ve siddete, ara sıra de hastaliga isaret eder. Rüyada su ile yesilligin bir arada olmasi üzüntü ve kederin gitmesine isarettir. Hoş kokulu otlari bittikleri halde ve bittikleri yerde görmek, iyi bir sekilde medh edilmeye ve insani mutlu edecek söze isaret eder. Hoş kokulu otlar erkek çocuktur. Hoş kokulu otlann hepsinin yerlerinden kesilmis görülmeleri üzüntü ve kederdir. Yer ve mevkiinde görülmesi rahata, kocaya ya da çocuga isaret eder. Güzel kokulu bir otun yer yüzünden semaya dogru yükseldigin) görmek, ora balkinin aliminin vefatina isaret eder. Hoş kokularin çocuga isareti oysa bunlarin bostanda olduklari takdirdedir. Toplanip deste ve demet edilmis hoş kokulu otlar, hanima kesilip baska yere atilmis ve kokusu kalmamis olani da musibete isaret eder. Hoş kokulu otlarin bir kimsenin evinde serilmis olmasi o kimseye olan övgüsüdür. Bir kimseye rüyada kokusu olmayan, kokusu hos bir ot verilse, musibete isaret eder. Bir kimse rüyada birisine güzel kokulu bir sey atsa ve o seyi bir adam alsa, alan adam için, onlardan dolayi bir mahzunluk meydana gelir. Bir mescidde oturdugunu etrafinda güzel kokulu otlann bulundugunu görse, o kimseyi giybet etmeye ve etrafinda bulu nan kimselerin onu kendisinde bulunmayan seylerle kötülemelerine isaret eder. Rüyada Hoş kokulu otlar görmek ne demektir, Rüyada Güzel kokulu otlar bakmak nasıl yorumlanır, Rüyamda Güzel kokulu otlar gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Hoş kokulu otlar İslami olarak neye kötüye işaret eder, Güzel kokulu otlar rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740