Rüya TabirleriGündüz Bakmak

1 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Gündüz Görmek Ne Kavrayış Gelir, İslami Gündüz Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Gündüz Bakmak Ne Anlama Kazanç?
Yitiğin bulunmasına, kayıp kimsenin evine dönmesine, eş ve çocuklara,delillerin açığa çıkmasına, gizi şeylerin bariz olmasına, Gecenin bitip gündüzün başladığını bakmak cefa ve kederin, korku ve sıkıntının geride kalmasına; sevinç ve mutluluğa delalet eeder.Rüyada gündüz olduğunugörmek onun her türlü kaygı ve tasadan kurtuluşuna; güzel bir eşe, şirin bir evlada işarettir. Aydınlıksa iyidir. Rüyada gündüzün insan üstüne dogmasi, üzüntü ve kederlerden kurtulmaya isaret eder. Rüyada gündüz bakmak, güzel elbiseleri yenilemeye, hoş evlada, delillerin vuzuha kavusmasina, rahat seylerin açiklanmasina, hapiste bulunanlann kurtulmasina ve kayip kimsenin gelmesine isaret eder. Aynca GECE maddesine de hakiniz. Rüyada Gündüz görmek ne demektir, Rüyada Gündüz bakmak nasıl yorumlanır, Rüyamda Gündüz gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Gündüz İslami olarak neye kötüye işaret eder, Gündüz rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678