Rüya TabirleriGüllaç Bakmak

1 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Güllaç Görmek Ne Kavrama Gelir, İslami Güllaç Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Güllaç Görmek Ne Anlayış Kazanç?
Bakınız; Tatlılar.Rüyada güllaç bakmak çok iyidir. Rüyada güllaç yediginizi veya tatlicidan güllaç aldiginizi bakmak, ev halki için se-vinilecek bir hareket yaptiginiza arkadaş ve akrabalari agirlamak için hazirlik içinde bulundugunuza, evli iseniz yeni bir çocugunuzun dünyaya gelecegine, bekar iseniz evlenmek üzere hazirlik yaptiginiza delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada güllaç bakmak, mesakkat ve zorlukla elde edilecek mala anlatım tarzı edilir. Ara Sıra güllaç, hapislikten kurtulmaya ve hastaliklardan sifa bulmaya isaret eder. Hamile kadinin güllaç görmesi, sikintidan sonradan rahatlik ve ferahliga isaret eder. Ara Sıra de güllaç peşin para mala isaret eder. Rüyada güllaç satmada hayir yoktur. Rüyada Güllaç bakmak ne demektir, Rüyada Güllaç bakmak nasıl yorumlanır, Rüyamda Güllaç gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Güllaç İslami olarak neye delalet eder, Güllaç rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678