Rüya TabirleriGömlek Bakmak

1 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Gömlek Görmek Ne Anlayış Gelir, İslami Gömlek Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Gömlek Bakmak Ne Anlama Kazanç?
Kadının gömlek giymesi erkeğine, erkeğin gömlek giymesini karısına, Gömlek kişinin din ve dünyalığına, ilim ve irfanına yoksa müjdeye, Kısa gömlek kederden kurtulup sevince ermeye yahut çocuğa, Çocuk bekleyen kimsenin kısa entari giymesi kız çocuğu olmassına, Gömlekte görülen genişlik ve alımlılık kişinin din ve dünyasındaki güzelliğe, onda görülen darlık, yırtıklık vs. kişinin içinde bulunduğu duruma kötüye işaret eder.Rüyada gömlek her ne şekilde görülürse görülsün, onun fazla yakında refaha kavuşacağını haber verir. Gömlek yırtıksa onun çok yakında büyük bir servete kavuşacağını gösterir. Gömlek, ayrılığın, şanssızlığın ve mutsuzluğun işaretidir. Kirli bir gömlek, bulaşıcı bir hastalığa yakalanma tehlikesinin habercisidir.Yırtık ise sevgili ile bezginlik, kuşku ve kıskançlıktır. Pak gömlek, murattır.Rüyasinda gömlek giydigini görmek yakinda bir sikintiya düsecegine isarettir. Üzerinden gömlegi çikarmak, bu rüyanin aksiyle yorumlanir. Gömlek ütüledigini gören, sikinti-dan kurtulmak için tedavi ariyor demektir. Ütülü ve pak bir göm-legi dolaba kaldirmak, sikintilardan kurtulacagina isarettir. Rüyada Gömlek bakmak ne demektir, Rüyada Gömlek bakmak nasıl yorumlanır, Rüyamda Gömlek gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Gömlek İslami olarak neye delalet eder, Gömlek rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678