Rüya Tabirleri Fırıncı Görmek

1 sene önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Fırıncı Görmek Ne Kavrayış Gelir, İslami Fırıncı Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Fırıncı Bakmak Ne Anlayış Kazanç?
İnsanlara hizmet eden varlık sahibi bir kimseye, Fırıncı çocuk, sevgili, merhametli idareci, korkudan güvenlik ve mülk bolluğuna kötüye işaret eder. (Keza Bakınız; Ekmek.)Rüyada firinci görmek mahalle muhtari gibi halkin islerine bakan biri olarak yorumlanir. Rüyada bir firinci ile konustugunu bakmak mahalle için hayirli bir yer gerçekleştirmek istegine isarettir. Firinci ile ağız dalaşı ettigini görmek, o yerde karşı bazi dedikodularin yapildigina delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen firinci, halkin islerine vakif bir kimseye isaret eder. Bazen finnciyi bakmak, kaçmaya ve uzaklasmaya, ara sıra de nesli çok olan bir adama isaret eder. Firinciyi bakmak, bekar için evlenmeye, evliler için de evlada isaret eder. Bazen de hizmetçisine, namaz kilmamaya, ibadet ve taati boslamaya, üzüntü, üzüntü ve fakirlige isaret eder. Rüyada Fırıncı bakmak ne demektir, Rüyada Fırıncı görmek nasıl yorumlanır, Rüyamda Fırıncı gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Fırıncı İslami olarak neye delalet eder, Fırıncı rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740