Rüya Tabirleri Fatih sultan Mehmet Bakmak

1 sene önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Fatih sultan Mehmet Görmek Ne Anlayış Gelir, İslami Fatih sultan Mehmet Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Fatih sultan Mehmet Görmek Ne Kavrayış Kazanç?
Rüyasında Fatiha okuduğunu görebilen kimse, bütün dert ve sıkıntılarından kurtulur. Geleceğin çok daha iyi, hoş olacağını haber verir.Rüyada Fatih Sultan’i görmek, iyi ve hayirii bir rüyadir. Hz.Fatih’i kendi taninir, bilinir sekliyle görebilen bir insan eger ehli salahtan birisi ise, toplum içerisinde hoş bir unvanla anilacagina büyük bilgin ve veliler tarafindan rüyayi görenin yaptigi veya yapacagi isten dolayi medhedilecegine isaret eder. Bu rüyayi inançsiz ve amelsiz insanlann görmesi ise, zarara ugrayacaklarina ve çoğu dünyaliklarim kaybedeceklerine isaret eder. Sikinti ve üzüntü içerisinde yer alan bir mü’minin Fatih’i görmesi, islerinin açilacagina, sikintidan kurtulacagina isaret eder. Bir komutan ya da askerin rüyasinda Fatih Sultan Mehmed’l görmesi ise, girecekleri savasta veya tatbikatta basari elde edeceklerine isaret eder. Rüyada Fatih sultan Mehmet görmek ne demektir, Rüyada Fatih sultan Mehmet görmek nasıl yorumlanır, Rüyamda Fatih sultan Mehmet gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Fatih sultan Mehmet İslami olarak neye kötüye işaret eder, Fatih sultan Mehmet rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740