Rüya TabirleriFare deliği Bakmak

2 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Fare deliği Bakmak Ne Kavrama Kazanç, İslami Fare deliği Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Fare deliği Görmek Ne Kavrayış Kazanç?
Rüyada fare deligi, haktan sapip batil yolda yüründügüne isarettir. Fare deligini agizla kiyaslarlar. Bu sebeple bir fare deliginden çiktigini bakmak, fena bir laf söyleye-rek, kendisini sevenleri incitecegine veya konut halki arasinda bir tedirginlik doguracagina delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen fare deligi, bid’atlara alt olmaya, bid’atçi ve sapiklann eserlerine uymaya isaret eder. Fare deligi, agiza isaret eder. Bundan dolayi delikten bir hayvan çiktigini gören kimsenin agzindan o hayvan ayarinda bir söz çikar. Rüyada Fare deliği görmek ne demektir, Rüyada Fare deliği görmek nasıl yorumlanır, Rüyamda Fare deliği gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Fare deliği İslami olarak neye kötüye işaret eder, Fare deliği rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678