Rüya Tabirleri Emir Görmek

1 sene önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Emir Bakmak Ne Anlama Kazanç, İslami Dikte Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Emir Görmek Ne Anlama Kazanç?
Bakınız; Sultan, Yönetici.Rüyada dikte görmek bekar olan kimsenin evlenmesine isarettir. Bir kimsenin, kendisini devlet baskani tarafindan asap sehirlerinden birisine vali görev edildigini görmesi, devir edildigi sehrin bassehre olan uzakligi nisbetinde seref, san ve isminin yüceligine isarettir. Eger bir vali, devlet baskani tarafindan kendisine bir laf geldigim ya da devlet baskaninin emrini bekledigni görse isten uzaklasmasi ile, ama o vali o siralar bir çocuk bekliyorsa bir erkek çocugunun dünyaya gelmesi ile ifade edilir. Eger vali hanimim bosadigim görse azledilir. Bir kimse kendisini bir dikte ya da bir baskane yiyecek bir seyler götürdügünü görse hüzün ve kedere düser, ama bundan kurtulur ve hiç ummadigi bir yerden eline mal geçer. Rüyada Emir görmek ne demektir, Rüyada Emir görmek nasıl yorumlanır, Rüyamda Emir gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Emir İslami olarak neye kötüye işaret eder, Emir rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740