Rüya TabirleriEl arabası Bakmak

1 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada El arabası Görmek Ne Kavrama Gelir, İslami El arabası Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada El arabası Görmek Ne Anlama Gelir?
El arabasi bakmak tasinma ile yorumlanir. Rüyada el arabasi ile bir sey tasidigini bakmak, evden baska bir eve tasinacaginiza, el arabasinin bos olarak çektiginizi bakmak, size uzaktan bir davetli gelecegine, yalnızca el arabasi görmek rüya sahibinin veya yakinlarindan birisinin kaygi verecek bir duruma düsecegine, el arabasina bir çocuk bindirerek çektigini görmek, eve çocuklu bir misafirin gelecegine delildir. Bir baska rivayete görede: Rüyada el arabasi ile bir sey tasidigini bakmak, evden baska bir eve tasinacagina, el arabasini bos olarak çektigini bakmak ise uzaktan bir misafir gelecegine isarettir. Rüyada El arabası bakmak ne demektir, Rüyada El arabası bakmak nasıl yorumlanır, Rüyamda El arabası gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen El arabası İslami olarak neye delalet eder, El arabası rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678