Rüya Tabirleri Düğün Bakmak

1 sene önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Düğün Görmek Ne Anlayış Gelir, İslami Nikah Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Nikah Görmek Ne Anlayış Gelir?
Bir düğünde bulunmak ve bu vesileyle verilen yemekten yemek üzüntü ve kederin gitmesine, Düğün yemeği tahsis etmek, insanların işlerini üstlenmeye delalet eder.Mutluluğun geleceğini haber verir. Kendi düğününü bakmak, uzak yaşamış bir yakınınızdan fena haber alacaksınız demektir. Mutluluğun geleceğini haber verir. Kendi düğününü bakmak, uzakta yaşayan bir yakınınızdan kötü haber alacaksınız demektir. Rüyada düğün görmek mutluluğun işaretidir. Kendinizin evlendiğini gördüyseniz, uzaktan yaşayan bir tanıdığınızdan fena haberler alacağınız anlamına gelir.Kişinin hayatının renkli ve keyifli olacağına, türlü ilginç olaylarla karşılaşacağına muhabere eder.Rüyasinda çalgisiz ve eglencesiz yapilan bir dü-gün görmek, hayir, bereket, ferah ve sevinçtir, îçkili, şamatacı, patirtili bir dügün bakmak hayir degildir. Hele dügünde oyun olursa musibete kötüye işaret eder. Ebu Sait El-Vaiz’e kadar: rüyada dügün bakmak, dügün sahibi için musibettir. Dügüne konuk olan için, yemek yahut, nese ve sevinçtir. Kirmanî’ye tarafından (RA): rüyasinda bir dügünün islerine memur oldugunu gören vefat eder ve cenazesinde akrabalari bu-lunmaz. Bir hastanin evinde dügün oldugunu bakmak, o hastanin ölümüne kötüye işaret eder. Çesitli çalgilardan bir kaçinin bulundugu bir dügün görmekten ikrah ederim diyor Kirmanî . Çünkü, dü-günde çalip çagirmak kötülük ve hüzünle yorumlanir. Ibni Kesir’e göre: dügün bakmak cenaze ile anlatım tarzı olunur. Kendisinin dügününü yaptigini görenin yakinda cenaze töreni ya-pilir. Oglunu evlendirip dügün yaptigini ve çalgi çaldirdigini gö-ren, oglunun cenaze töreninde bulunur. Bir dügüne misafir olup, orada yemek yemek yedigini gören, ölü için pisirilen yemekten yemis olur. Bir baska rivayete görede: Bir kimse rüyada bir dügün yemeginde bulunsa ya da bana kalırsa kendisi bir dügün yemegi tertiplese, üzüntü ve kederin gitmesine ve halkin kendisine müracaat edecekleri bir rütbe ve makarna isarettir. Ara Sıra de dügün yemegi, endişe, üzüntü, el ya da dille incitmeye isarettir. Ebu Said elVaizi demistir ancak rüyada dügün görmek, dügün sahibi için musibettir. Bir hastanin evinde dügün bakmak, o hastanin vefatina isarettir. Bazi töbirciler demistir ancak, içinde Islam’a muhalif oyunlu dügün bakmak, fena bir rüyadir. Çünkü dügünde calip çagirmak kötülük ve hüzün ile tabir edilir.Mutluluğun işaretidir. Kendi düğününüzü gördüyseniz, uzaktan yaşayan bir akrabanızdan kötü haber alacaksınız anlamına kazanç.Mutluluğun işaretidir. Kendi düğününüzü gördüyseniz, uzak yaşamış bir akrabanızdan kötü haber alacaksınız anlamına kazanç. Rüyada Düğün görmek ne demektir, Rüyada Nikah görmek nasıl yorumlanır, Rüyamda Düğün gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Düğün İslami olarak neye delalet eder, Nikah rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740