Geveze Dizi Doğduğun Konut Kaderindir 34. Birim Fragmanı

1 sene önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

OGM Pictures imzası ile TV8 kanalında seyircisi ile buluşacak dizi Çağrı Bayrak yönetmenliğinde Eylem Canpolatın kaleminden yazılıyor.  Başrollerini Demet Özdemir ve İbrahim Demirkol’un paylaştığı dizide Fatih Koyunoğlu, Ayça Erturan ve Kaan Taşaner gibi başarılı oyuncular da yer almaktadır. 

Ocak 2020’de seyircisine kavuşması beklenen Doğduğun Konut Kaderindir dizisi Dr. Gülseren Budayıcıoğlunun fazla okunan kitabı Camdaki Kız romanının günümüz uyarlamasıdır. 

Birbirlerine fazla aşık Mehdi ve Zeynep’in dillere destan olan aşklarını anlatacak. Dillere epope fakat yüreklere sızı aşkları. Geldikleri ailelerinin sorumluluğu ve yükleri ile kaynaştırdıkları aşklarının altından kalkabilecekler mi? 

Zeynep ( Demet Özdemir)

Çocukluğundan çektiği acılar ve ruhunda izlerini bırakan travmalardan kurtulmanın yollarını ararken kendisini, tıpkı kendisi gibi yaraları sarılmayı bekleyen Mehdinin hayatının içinde bulur. Demin 20 li yaşlarında güzeller güzeli kızdır. 

Mehdi ( İbrahim Çelikkol)

Mehdi, Zeynep’i gördüğü lahza kendisini aşkın kollarına atmış ama geçmiş acılarını bir lahza unutamamış delikanlıdır. Zeynep onun yaralarını saracak oysa Mehdi daima ona bir adım geri duracaktır. Ta ancak onda kendi yaralarını görene değin. 

Doğduğun Ev Kaderindir 34. Birim Özeti

Doğduğun Ev Kaderindir, yeni bölümü ile 03 Mart Çarşamba 2021 tarihinde Tv8 ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, tekrar birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan SohbetGoogle Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740