Geveze Dizi Doğduğun Ev Kaderindir 35. Bölüm Fragmanı

1 sene önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

OGM Pictures imzası ile TV8 kanalında seyircisi ile buluşacak dizi Çağrı Bayrak yönetmenliğinde Eylem Canpolatın kaleminden yazılıyor.  Başrollerini Demet Özdemir ve İbrahim Demirkol’un paylaştığı dizide Fatih Koyunoğlu, Ayça Erturan ve Kaan Taşaner gibi başarılı oyuncular da yer almaktadır. 

Ocak 2020’de seyircisine kavuşması beklenen Doğduğun Konut Kaderindir dizisi Dr. Gülseren Budayıcıoğlunun fazla okunan kitabı Camdaki Kız romanının günümüz uyarlamasıdır. 

Birbirlerine fazla aşık Mehdi ve Zeynep’in dillere epope olan aşklarını anlatacak. Dillere epope fakat yüreklere sancı aşkları. Geldikleri ailelerinin sorumluluğu ve yükleri ile kaynaştırdıkları aşklarının altından kalkabilecekler mi? 

Zeynep ( Demet Özdemir)

Çocukluğundan çektiği acılar ve ruhunda izlerini bırakan travmalardan kurtulmanın yollarını ararken kendisini, tıpatıp kendisi gibi yaraları sarılmayı bekleyen Mehdinin hayatının içinde bulur. Hemen Şimdi 20 li yaşlarında güzeller güzeli kızdır. 

Mehdi ( İbrahim Çelikkol)

Mehdi, Zeynep’i gördüğü an kendisini aşkın kollarına atmış fakat geçmiş acılarını bir lahza unutamamış delikanlıdır. Zeynep onun yaralarını saracak oysa Mehdi her zaman ona bir adım geri duracaktır. Ta oysa onda kendi yaralarını görene değin. 

Doğduğun Konut Kaderindir 35. Birim Özeti

Tv8 ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Doğduğun Ev Kaderindir 35. birim fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 10 Mart 2021, Çarşamba akşamı yayınlanacak. Doğduğun Konut Kaderindir yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Eylem Canpolat, Ayşenur Sıkı, kadar kaleme alınan, Demet Özdemir, İbrahim ÇELİKKOL, Engin Hepileri, Fatih Koyunoğlu, Ayça Erturan, Zuhal Gencer, Nurşim Demir gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Doğduğun Konut Kaderindir dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm ayrıntı internet sitemizde
sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan SohbetGoogle Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740