Geveze Dizi Çok Eskiden Çukurova 86. Birim Fragmanı

1 sene önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 1970’li yılların Adana’sında yaşanan bir aşk hikayesini ekranlara taşıyor. Bir yanda annesiz ve babasız gelişmek zorunda kalmış Yılmaz, diğer yanda kumarbaz abisine para getirebilmek için terzinin yanına çıraklık yapan Züleyha’nın birbirlerine duydukları aşk.

Birbirlerine büyük bir tutku ve aşk ile emrindeki olan Yılmaz ve Züleyha’nın hayatı sıradan bir gece de alt üstteki olur. Apar topar İstanbul’dan Adana’ya gitmek zorunda kalan çift, Yaman Çiftliğinde kendilerine bir iş bulurlar ve çiftlikte yaşamaya başlarlar.

İstanbul’da başlayan öykü Adana’da devam edecek ve Züleyha’nın çiftlik sakinlerine söylediği yalan hayatlarını ebediyen değiştirecektir.

Bir Zamanlar Çukurova’da kim kimdir?

Vahide Perçin (Hündar Yaman)

Çukurova’nın en zengin ailelerinin başında olan Demir Yaman’ın annesi. Ailesinin itibarı ve oğlu Demir’den kıymetli hiç bir şeyi değil. Soylarının devamı ve itibarlarının zedelenmemesi için bir gün tehlikeli bir oyun kurar ve çevresindekileri bu oyuna sürükler.

Uğur Güneş (Yılmaz Akkaya)

Züleyha için yapmayacağı şey yok. Parada pulda gözü değil. Tek istediği Züleyha ile evlenip mutlu bir yuva ayarlamak. Fakat bir gün hiç istemediği bir şeyi yapar ve elini kana bular. Hayatı ayrıntılarıyla değişen Yılmaz’ı içine düştüğü hayat farklı yollara sürükler.

Murat Ünalmış (Demir Yaman)

Yaman ailesinin tek varisi. Hedefi Çukurova’nın tek hükümdarı almak. Para hırsı gözünü âmâ etmiş, istekleri için yapamayacağı şey yok fakat Demir’in babasından kalan toprakları miras bırakabileceği bir evladı yok. Çiftliklerinde işe başlayan Züleyha’yı görünce aşık olan Demir’i aşk değiştirebilecek mi? Hündar bayan oğlunun aşkına nasıl bir tepki verecek?

Hilal Altınbilek (Züleyha)

Güzelliğiyle herkesi büyüleyen, parada pulda gözü olmayan, hayattan tek ricası Yılmaz ile evlenip mutlu bir yuva koymak. Abisinin hatası sebebiyle hayatı daha alçak üst olan Züleyha bir gün Yılmaz ile birlikte Adana’ya kaçar ve gideceği yerde daha kuvvet kararlar atamak zorunda kalacaktır.

Bir Zamanlar Çukurova 86. Bölüm Özeti

Çok Eskiden Çukurova, yeni bölümü ile 04 Mart Çarşamba 2020 tarihinde atv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, tekrar birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan SohbetGoogle Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740