Rüya Tabirleri Çerçeve Bakmak

1 sene önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Çerçeve Bakmak Ne Anlayış Kazanç, İslami Çerçeve Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Çerçeve Bakmak Ne Anlayış Kazanç?
Kapı ve pencere çerçevesi bekar için evlenmeye, evli kimseler için ev edinmeye yahut mutlu bir hayata; bunlarda görülen kırık döküklük insanın kendi hayatındaki yanlışlıklara, Fotoğraf çerçevesi mutluluğu kesintisiz kılan tedbirlere, Bir şeyi sınırlayan çerçevve ve sözde şeyler, Allah Teala’nın koyduğu sınırlara delalet eder.Kişinin manâlı bir konuda kesin ve isabetli bir karar vereceğine işaret eder.Rüyada bir resim çerçevesi görmek, etrafiniz-daki dost ya da is ortaklarinizin size siki sikiya bagli olduklarina delalet eder. Çerçeve görmek, ayni zamanda islerinizin bu intizam içinde devam ettigine de isarettir. Rüyada Çerçeve görmek ne demektir, Rüyada Çerçeve görmek nasıl yorumlanır, Rüyamda Çerçeve gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Çerçeve İslami olarak neye delalet eder, Çerçeve rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740