Geveze Dizi Benim Adım Melek 56. Bölüm Fragmanı

1 sene önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Dram türündeki Benim Adım Melek, TRT 1 ekranlarında başlayacak. Benim Adım Melek dizisinin başrollerinde Dere Erdoğan ve Kutsi yer alacak. Onlara Uğur Yücel, Kaan Çakır, Şerif Sezer, Rabia Soytürk ve Ulvi Kahyaoğlu eşlik ediyor. Yönetmen koltuğunda Cem Akyoldaş oturuyor, senaryoyu Nilüfer Özçelik ve Berfu Ergenekon kaleme alıyor. Daha önce Kiraz Mevsimi ve Kiralık Aşk dizilerinin müziklerini yapan Aydilge, Benim Adım Melek dizisinin de müziklerini yapıyor.

Benim Adım Melek dizisi konusu: Melek (Dere Erdoğan), istediği kişiyle yok sevmediği bir adamla evlenmek zorunda kalmıştır. Kalbinde diğer bir adam olan Melek oldukça iyi niyetli bir kadındır. Benim Adım Melek dizisi adından da anlaşılacağı üzere Melek’in hikayesini konu alacak.

Benim Adım Melek 56. Bölüm Özeti

Trt 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Benim Adım Melek 56. birim fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 10 Mart 2021, Çarşamba akşamı yayınlanacak. Benim Adım Melek yeni birim fragmanı tekrar birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Nilüfer Özçelik, Berfu Ergenekon tarafından kaleme alınan, Çay Erdoğan, Kutsi, Kaan Çakır, Şerif Sezer, Mustafa Mert Koç, Rabia Soytürk, Ulvi Kahyaoğlu, Ece Özdikici, Zeyno Eracar, Nizam Namidar, Zeynep Özder Birde, Hande Kaptan, Muharrem Türkseven gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Benim Adım Melek dizisinin son birim fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm teferruat internet sitemizde
sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan SohbetGoogle Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740