Rüya Tabirleri Bal arısı Bakmak

1 sene önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Bal arısı Bakmak Ne Anlama Kazanç, İslami Bal arısı Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Bal arısı Bakmak Ne Kavrama Kazanç?
Bakınız; Arı.Bal arisi bakmak, gülümseyen çaliskan, kazanci yerinde hayirli bir adamla anlatım tarzı olunur. Bir rivayete göre bal arisi kazançla bereketle; diger bir rivayete göre de faydali ve herkesi iyiligi ile memnun eden bir adamla deyiş olunur. Rüyasinda birçok bal arisi buldugunu yahut aldigini görebilen, nimet ve ganimete erer. Kirmanî’ye göre; rüyasinda bal arisi bilim adami, ve bir rivayete tarafından de, herkese menfaati dokunan ve ticaretle ugrasan adamlara kötüye işaret eder. Arinin kendisini soktugunu gören zahmetle helal mülk kazanir. Bal arisini öldürdügünü gören malindan zarara ugrar. Ebu Sait El-Vaiz’e kadar; ari kovanindan bir sey çikardigini görebilen, ev halki ve tanidiklarina cefa eder. Kovandan bir sey çikardigi sirada arilar üstüne toplandigi halde ona ızdırap verme-dikleri ve onu sokmadiklarini görebilen, akrabalarinin karşı toplanmasina ve fakat tecavüzleri olmayacagina, eger toplanan arilar kendisini sokarsa aleyhindeki kiyamdan hasar görecegine, arilarin hücumundan dolayi öldügünü bakmak o memleketten çikip gidecegine isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada bal arisim bakmak, onu besleyen kimse için nefret ile beraber bolluga ve zenginlige isaret eder. Çiftçiler için rüyada bal ansi bakmak, hayir, ucuzluk ve bolluga isaret eder. Çiftçi olmayanlar için ari görmek, düsmanliga isaret eder. Rüyada ari görmek rizkla yorumlanir. Rüyasinda bir ari kovaninin basinda bulundugunu ve arilarin kovana girip çiktiklarini bakmak geçimini sağlama sikintisi çekmeyecegine, rizkinin bol olduguna kötüye işaret eder. Kendisini bir arinin soktugunu görmek, kazancini kiskanan kimselerin bulunduguna ve kendisine göz koyduklarina isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada ari görmek rizkla yorumlanir. Rüyada bir an kovaninin basinda bulundugunu ve arilarin kovana girip çiktiklarim görebilen kimsenin, geçimini sağlama sikintisi çekmeyecegine, rizkinin bol olduguna isaret eder. Kendisini bir arinin soktugunu görmek, kazancini kiskanan kimselerin bulunduguna isaret eder. Rüyada Bal arısı bakmak ne demektir, Rüyada Bal arısı görmek nasıl yorumlanır, Rüyamda Bal arısı gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Bal arısı İslami olarak neye delalet eder, Bal arısı rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740