Rüya Tabirleri Azık Görmek

1 sene önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Azık Görmek Ne Anlayış Gelir, İslami Azık Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azık Bakmak Ne Kavrayış Kazanç?
Azik görmek kismete yorumlanir. Rüyada azik torbasindan bir seyler çikarmak veya torbaya bazi yiyecekler koymak, bir yerden bir kismet alacagina isarettir. Aziginin azaldigini veya bittigini bakmak, kismetinin darligina kötüye işaret eder. Aziginin bol oldugunu görmek bu rüyanin huysuz ile yorumlanir. Bazilarina tarafından; rüyasinda bir kimsenin yolculuga çikma hazirliklari yaptigini ve bu arada kendisine yol azigi hazirladigini görmesi, büyük bir risk içinde olduguna ve çok dikkatli davranmasi gerektigine isarettir. Rüyada Azık görmek ne demektir, Rüyada Azık bakmak nasıl yorumlanır, Rüyamda Azık gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Azık İslami olarak neye kötüye işaret eder, Azık rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740