Rüya Tabirleri Avlanmak Görmek

1 sene önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Avlanmak Bakmak Ne Anlama Gelir, İslami Avlanmak Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Avlanmak Görmek Ne Kavrama Gelir?
Avlanmak toplu mal ve ganimettir. Av köpekleriyle avlanmak kişinin kendisi ve öteki halk müziği için hayırdır. Dağ keçisi, tavşan, geyik vs. gibi yaban hayvanlarını avlamak mala, Evli kimsenin avlanması hileli kazanca, Bekarın avlanması evlenmeye, Balık avıı meşru kazanca, Erkek ve hayvanı oğul, dişisi kız evladına, Çocuğun avlanması sanat ve ilime, Kendi avladığının yahut tutuğunun başkalarınınkinden fazla olduğunu bakmak müjde ve hayra, Av, bu işi hayatında yapmayan kimse için ara sıra gaflete ve dikkatsiz insanlarla olmaya delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Avcı, Av Aletleri.)Gerek karada, gerek denizde avlandigini görmek, helal mal ve menfaate yorumlanir. Eti yenmez bir hayvan avladigini bakmak haram mala isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada av avlanmak ganimete isaret eder. Rüyada geyik, dag keçisi, tavsan ve yabani esek gören kimse, mülk ve ganimete erisir. Öldürmeyi kastetmeksizin bir kusa ya da bir sigira silah attigini gören kimse, bir kadina ya da bir hizmetçiye iftira eder. Av köpekleriyle av avladigini görebilen kimse, emniyete erer ve söhreti artar. Bir kimse rüyada av köpekleriyle ava çiktigini görse, bu rüya tüm halk müziği hakkinda hayir ve onun yapacagi bir is ve harekete isaret eder. Av köpeklerinin avdan döndügünü görse, korkunun gitmesine, issiz ve güçsüz oturmaya isaret eder. Av köpeklerinin sehire girdigini görse, issiz kalmaya isaret eder. Denizde bir aletle taze tatli balik avladigini görse, helal kazanca sebep olacak seye, çalismaya ve helal olan rizki istemeye isaret eder. Rüyada av avlamak, gaflete ve isinde akılsız olmaga isaret eder. Bazi tabirciler bir avin pesine düsüp giden kimse, gafil olur, dediler. Bazen de rüya da av avlamak dikkatsiz kimseler ile beraber nefsani arzulara uymaya isaret eder. Rüyada Avlanmak bakmak ne demektir, Rüyada Avlanmak görmek nasıl yorumlanır, Rüyamda Avlanmak gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Avlanmak İslami olarak neye delalet eder, Avlanmak rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740