Rüya Tabirleri Atlamak Bakmak

1 sene önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Atlamak Bakmak Ne Kavrayış Kazanç, İslami Sıçramak Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Sıçramak Bakmak Ne Anlama Kazanç?
Hangi sebeple olursa olsun yukarıdan aşağıya sıçramak değerinde yitirmeye, iyi halden sevimsiz duruma gelmeye, Aşağıdan yukarıya atlamak çabucak gelecek derecelere, Bir yerden bir yere atlamak can sıkıcı söze, Bir engeli geçirmek nedeniyle sıçramak bir zorluğun üsttesinden gelmeye, Bir yerden bir yere kendi iradesi dışarıya fırlatılmak, istemeksizin bir halden diğer bir hale geçmeye ya da atama olmaya kötüye işaret eder. (Hem Bakınız; Sıçramak.)Bir yerden diğer bir yere sıçramak,sosyal statünüzün değişmesi anlamındadır. Altında sıçramak, para durumun en ince ayrıntısına kadar tersine dönmesi, yukarı sıçramak, gelire ve zenginliğe; akarsu,hendek veya duvardan atlamak, rahata ermek demektir. Bir yerden diğer bir yere sıçramak,sosyal statünüzün değişmesi anlamındadır. Aşağı atlamak, para durumun tamamen aksine dönmesi, yukarı sıçramak, gelire ve zenginliğe; çay,hendek veya duvardan sıçramak, rahata ermek demektir.Bir yerden, bir tepeden, bir hendekten sıçramak, hayatta geçirilecek yasama zorluklarina isarettir. Rüyada bir çukuru atlayarak geçtigini bakmak, büyük bir kazadan kil payi kurtulacaginiza delalet eder. Bir dagdan asagiya atlayarak indigini gören, büyük bir üzüntüden kurtulur. Bir dereden atlayarak karsi sahile geçtigini görmek, kendisi hakkinda yapilan haksiz iftiralardan arkadaslarinin kendisinin haberi olmadan yaptiklari lehindeki sahadetlerle temize çiktigina isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada gerek korku ve gerekse çabuk hareketten dolayi bir yere atlamak, kisinin canini sikacak müskül bir söze isaret eder. Yüksek yerden asagiya atlamak, iyi halden kötü ülkü meyletmeye, asagidan yukariya siçramak da, insanin çabucak yüksek dereceye çikmasina, yukaridan asagiya sıçramak da, kiymetinin şipşak düsmesine isaret eder. Rüyada Sıçramak görmek ne demektir, Rüyada Atlamak görmek nasıl yorumlanır, Rüyamda Atlamak gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Atlamak İslami olarak neye kötüye işaret eder, Sıçramak rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740