Rüya Tabirleri Asistan Bakmak

1 sene önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Tezgâhtar Bakmak Ne Kavrama Kazanç, İslami Muavin Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Asistan Görmek Ne Kavrama Gelir?
Rüyada bir uzmana muavin oldugunuzu bakmak, tüccar iseniz, bir bankadan kredi isteyeceginize, esnaf iseniz bagli oldugunuz dernekten yardim alacaginiza memur veya isçi iseniz çalistiginiz müesseseden borç edinmek için amirinize bas vurdugunuza, evli iseniz esinizden para hususunda ricada bulundugunuza, ögrenci iseniz baba veya velinizden harçliginizin arttirilmasini isteyeceginize delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada kendinizi yardımcı olarak görmeniz. Hayatinizda basarili almak için iyi adimlar atmak üzere oldugunuzu ve kisa zamanda neticeye ulasacaginizi gösterir. Rüyada Yardımcı bakmak ne demektir, Rüyada Asistan görmek nasıl yorumlanır, Rüyamda Yardımcı gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Asistan İslami olarak neye delalet eder, Yardımcı rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740