Rüya Tabirleri Aşı almak (iğne) Görmek

1 sene önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Aşı almak (iğne) Görmek Ne Kavrama Kazanç, İslami Aşı almak (iğne) Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Aşı almak (iğne) Bakmak Ne Anlama Gelir?
Çocuğuna ya da kendine aşı yapıldığını görebilen kendisi yahut ailesi için bir yerden destek görür. Ağaç aşılamak işleri bereketli ışık halkası getirmeye, kendisi ve başkaları için hayırlı önlem almaya, Bir bono ya da bahçede ağaçların veya diğer bitkilerin aşılandığğını görmek, orada ıslahat yaparak insanlara hayırlı hizmet verecek yöneticiye yoksa insanları irşat eden bir kimseye delalet eder.Rüyasında aşı olduğunu gören kimseye beklemediği bir yerden destek gelir. Başkalarına aşı yaptığını gören kimse de isteyerek, dileyerek bir hayır işler.Rüyada asi oldugunu görebilen kimse, genelde iyi ve müjdeli bir haber alir. Asi bir bakima tehlike habercisidir. Böyle bir rüyayi gören dikkat etmeli ve kendisini sakinmalidir.Kendinizi aşı olurken görmek, sağlığınıza dikkat etmeniz gerektiğine işarettir. Rüyada Aşı almak (iğne) görmek ne demektir, Rüyada Aşı olmak (iğne) bakmak nasıl yorumlanır, Rüyamda Aşı almak (iğne) gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Aşı elde etmek (iğne) İslami olarak neye kötüye işaret eder, Aşı elde etmek (iğne) rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740