Rüya TabirleriAshab-ı kiram( r.a.) Bakmak

1 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Ashab-ı kiram( r.a.) Görmek Ne Kavrama Kazanç, İslami Ashab-ı kiram( r.a.) Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Ashab-ı kiram( r.a.) Görmek Ne Anlama Gelir?
Peygamberimizin (s.a.v.) arkadaşlarını topluca bir yerde bakmak salih kimselerden olmaya, dünyada mütevazı yaşamaya, Efendimizin arkadaşlarından birini bakmak iyi geçinmeye, sevgilerde samimiyete, din kardeşliğine ağırlık vermeye; iyiliği emredip kötülükteen sakındırmaya Ara Sıra bu rüya ilahi yardıma, Sahabenin iltifatı sağlam itikada, onların gücenikliği inanç zayıflığına, Sahabenin yaşadığını görmek Müslümanların ve İslamiyetlin şiddet bulmasına kötüye işaret eder.Rüyada sahabei kirami güzel halde görmek, o kimsenin sahabe hakkindaki güzel itikadina ve yollarina emrindeki olmaya isaret eder. Bazi defa bu rüya, askeri harekata ve asker sevkine, ara sıra de ilmin ve emri bilmaruf ve nehyi anilmünkerin yayilmasina isaret eder. Sahabeyi bakmak, iyi geçinmeye, muhabbete, kardeslige yardim ve yararliliga, düsmanlik ve kiskançliktan kurtulmaya, kalpte olan kin ve adavetin gitmesine ve sevgiye isaret eder. Rüyayi görebilen yoksul ise zengin olur. Çünkü onlar birçok fetihlerde bulunup ganimetler elde ettiler. Eger varlıklı ise ahireti dünyaya tercih eder ve malini Allah nzasi için sarf eder. Sahabe-i kiramin rüyada kendisine teveccüh ettigini görmek, cami, mescid gibi hayirli binalar yaptirmaya; neseb, kabile ve asiretinin temizligine kötüye işaret eder. Rüyada sahabenin kendisinden yüz çevirdigini bakmak, gören kimsenin, sahabe arasinda çikan ihtilaftan dolayi onlarin bazisini bazisi üstüne seçim etmesine, sahabenin de rüya sahibine bugz ve gazab etmelerine kötüye işaret eder. Sahabe-i kirami görmek, tevbeye ve Allahu Tealadan gayn her seyden uzaklasmaya, sahabenin yolunda belirli bir yer ve miktarda hayir ve berekete delalet eder. Onlardan birini ya da hepsini sag olarak görse, dinin ve ehl-i dinin kaslı olmasina rüya sahibinin izzet ve serefll olmasina, her hususta islerinde muvaffak olacagina; kendisini sahabeden birisi oldugunu görse, kötülük ve belaya düsüp daha sonra bundan kurtarmasina delalet; eder. Rüyada sahabeyi daima görebilen geçim sikintisi çeker. Rüyada Ashab-ı kiram( r.a.) bakmak ne demektir, Rüyada Ashab-ı kiram( r.a.) bakmak nasıl yorumlanır, Rüyamda Ashab-ı kiram( r.a.) gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Ashab-ı kiram( r.a.) İslami olarak neye delalet eder, Ashab-ı kiram( r.a.) rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678