Geveze Dizi Arka Sokaklar 580. Birim Fragmanı

1 sene önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Her Cuma akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanan Arkadaki Sokaklar dizisi uzun süredir seyircisiyle birlikte. İlk olarak 2006 yılında yayınlanmaya başlayan Arkadaki Sokaklar, uzun vakit hayatta kalmayı başaran nadir dizilerden birisi oldu. Kısa sürede başarısını ispatlayan Arka Sokaklar ekibi sadece polisiye bir dizi olarak yok bununla birlikte da iri bir aile olarak ekranlarda olmaya devam ediyor.

Koskoca bir şehir halkı ve o şehrin kahramanları… Arka Sokaklar, İstanbul Asayiş Şube’de görevlendirilen bir ekibin hikayesini anlatıyor. zaman zaman hüzünlendiren bir hikaye olsa da birçok vakit koca iyi kalpli polislerimizin başarısını gözler önüne serer. Ekibin babası olarak aşina Rıza Baba, her zaman yol belirten birey olacaktır. Her türlü sevince ve zorluklara birlikte göğüs gereceklerdir. ara sıra Arka Sokaklar ekibine veda edenler olsa da dizi, hiçbir vakit bütünlüğünü kaybetmeyerek seyircisini her bölümde memnun etmeyi başardı.

Sevilen dizi Arkadaki Sokaklar ekibinde, Başarı Ergin, Şevket Çoruh, Bağımsızlık Ozan, Oya Okar, Alp Korkmaz, Açlık Çınar, Nazlı Tosunoğlu, İpek Yaylacıoğlu Artist, Hülya Kalebayır Çelik, Merve Oflaz, Can Başak, Boğaç Aksoy, Başak Atıcı, Kerimhan Duman, Manolya Aşık, Yüsra Geyik, Övünç Bay, Furkan Göksel, Tunç Oğuz, Beste Seyhan Şamcı, Melisa Şalgam,  Efe Günay, Kaan Uysal gibi isimler yer almaktadır.

Arkadaki Sokaklar karakterleri

Rıza Aristokrat (Başarı Ergin); Arkadaki Sokaklar dizisinin babası Rıza Baba, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube güvenlik amiridir. Ekibin yönetmeni konumundaki Rıza Baba, mesleği ve ailesi için nefes almaktadır.

Mesut Güneri (Şevket Çoruh); Arkadaki Sokaklar ekibinin manâlı komiserlerinden birisi. Daha önce Doğu görevinde bulunan Mesut komiser, oğlu Tunç ile zorlu bir yaşamda çaba etmektedir. Ekipte epeyce seilen kişiler aralarında yer alan Mesut, mesleğinde çk fazla sert bir polis olarak tanınır.

Hüsnü Çoban(Özgürlük Ozan); Arkadaki Sokaklar ekibinin en eski komiserlerden birisi. Iyi Kalpli kişiliğiyle dikkat çeken Hüsnü komiser, beş çocuğu ve eşi Suat ile geçinmeye çalışmaktadır. Hüsnü Çoban’ın bir türlü aksikler peşini bırakmaz. Her şeye karşın çocukları için hiçbir vakit yılmayacaktır.

Ali Akdoğan(Alp Korkmaz); Ekibin genç komiserlerinden Ali, Rıza babanın kızı ile evlenir. Ekipte keskin nişancı olarak görevlendirilir.

Selin Koçoğlu(Oya Okar); Arkadaki Sokaklar ekibinin başarılı ve güzel komiserlerinden birisi.

Nazike(Nazlı Tosunoğlu); Nazike, Hüsnü Çoban’ın tatlı belası. Suat’ın teyzesi olan ve benzer evde yaşamış Nazike, zaman zaman Hüsnü Çoban’ı çileden çıkarsa da ailenin vazgeçilmezidir.

Pınar Asilzade(İpek Yaylacıoğlu); Rıza Baba’nın hoş kızı. Rıza Baba’nın ekibinden Ali’ye aşık olur ve evlenirler. Evliliklerinden bir çocukları vardır.

Zeliha Çoban(Yüsra Geyik); Hüsnü Çoban’ın büyük kızı. Hemen Hemen dizide artan Zeliha, ayrıca güzelliğiyle keza de karakteriyle uyarı çekiyor.

Tekin Çoban(Onur Bay) ve Metin Çoban(Furkan Göksel); Hüsnü Çoban’ın oğulları.

Arkadaki Sokaklar 580. Bölüm Özeti

Arka Sokaklar, yeni bölümü ile 05 Mart Cuma 2021 tarihinde Kanal D ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yeniden birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan SohbetGoogle Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740