Rüya Tabirleri Alkolik Görmek

1 sene önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Alkolik Görmek Ne Kavrama Kazanç, İslami Alkolik Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Alkolik Görmek Ne Anlama Gelir?
Bakınız; Sarhoş.Rüyada alkolik bir kimse ile karsilasan veya kendisini alkolik oldugu için çare ettirmek üzere bir hasta haneye basvurdugunu görebilen kimse, hayati baştan başa pismanlik duyar ve istirap çeker. Bir dükkandan raki, bira veya sanki bir içki aldigini ve bunu içtigini görebilen, para kazanmak için çoğu çareye basvurdugu halde, her imkandan mahrum kalir.Rüyada kendinizi veya bir başkasını alkolik olarak görmek, gönlünüzü derin bir hüzün ve kederin kaplayacağına işarettir. Rüyada Alkolik görmek ne demektir, Rüyada Alkolik bakmak nasıl yorumlanır, Rüyamda Alkolik gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Alkolik İslami olarak neye kötüye işaret eder, Alkolik rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740