Rüya Tabirleri Abdest karışıklığa itmek Görmek

1 sene önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Abdest karışıklığa itmek Bakmak Ne Anlayış Gelir, İslami Abdest ayırmak Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Abdest bozmak Bakmak Ne Anlayış Kazanç?
Minik abdest dağıtmak yoksul için zenginliğe, esir için azad olmaya, yolcu için memleketine dönmeye kötüye işaret eder. Yerinde bir yere yahut tuvalete bevletmek sıkıntıdan kurtulmaya, İnsanların görebileceği herhangi bir yere bevletmek kişiyi sıkıntıya sokacak biir şey yapmaya, Sidiğin bir kısmını işeyip bir kısmını yakalamak mevcut sıkıntının gitmesiyle birlikte malının bir kısmını kaybetmeye, Meçhul bir yerde ufak abdest bozmak bilinmeyen bir kadınla evlenmeye, Sidiği sıkışıp da su dökecek yer bulamamak bir şeygizlemek istediği halde uygun bir yer bulamamaya, Bevlini kolaylıkla yaptığını bakmak rızkın kolay teminine Zorlanarak işediğini bakmak geçimini sağlama hususunda zorluklarla karşılaşmaya, Gömleğine bevlettiğini bakmak evli için çocuğa, bekar için evlenmeye, Leğen, testi ,şişe ve yarı kaplar içine yoksa bir kuyuya işemek bir kadınla nikahlanmaya, Büyük abdest ihtiyacını onarmak mülk ile yorulur. Tuvalette büyük abdest bozmak malını sarfetmeye, Herhangi bir kap yoksa elbise üstüne bunu yerine getirmek bayan yüzünden sıkıntıya düşmeye, Nehir kenarı yahut vadide büyük abdest parçalamak hileli yere töhmet altında tutulmaya, Biryere necaset yapıp üzerini toprakla örtmek malını defnetmeye, Yatağına büyük abdestini gerçekleştirmek uzun sürecek bir hastalığa yakalanmaya delalet eder. ( Hem bakınız Tuvalet, Necaset, Sidik.)Minik abdestini bozdugunu bakmak, sikintidan kurtulmaya, büyük abdestini yaptigini bakmak borçtan, hasta ise hastaliktan kurtulmaya isarettir. Abdestini abdesthanede degil de açik ve herkesin görecegi bir yerde yaptigini bakmak, hakkinda bazi dedikodularin yapildigina, abdestini evinin odasinda bozdugunu görmek, düsmanlarinin olduguna kötüye işaret eder.Bir baska rivayete görede ;Ufak abdest yaptigini görebilen kimsenin üzüntüsü gider. Mülk sahibi ise malin zekatini verir. Rüyada kendisine abdestsizlik hali vuku bulsa sikinti ve ihtiyacinin fazla oldugunu görse, eger gezgin ise yola çikmasin. Çünkü yolu kesilir. Kendisinden kuru bir sey çikmakla abdestinin bozuldugunu görse, afiyet için malini sarf ve infak eder.Eger abdestini bozan sey akici ise malinin hepsini harcar ve infak eder. Eger, abdest yeri abdesthane gibi bilinen bir yer ise ihtiyaci için sarf edecegi seyin mesru ve maruf olmasina kötüye işaret eder. Abdest yaptigi yer, meçhul ise, bilmedigi yere malini harcar ve bundan bir sevap alamaz ve kendisine de sükür ve medh edilmez. Bunlarin tümü kendi istegi ile meydana gelir. Bir yere abdest edip toprakla üstünü orttügünü görebilen kimse, bir parasal yere gömer. Rüyada Abdest dağıtmak görmek ne demektir, Rüyada Abdest dağıtmak görmek nasıl yorumlanır, Rüyamda Abdest parçalamak gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Abdest bozmak İslami olarak neye kötüye işaret eder, Abdest dağıtmak rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740