Rüya TabirleriAbajur

2 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Abajur bakmak

Rüyada abajur görmek, yeni fırsatlar tutmak ve bu fırsatları iyi bir şekilde göstermek anlamına gelir. Abajuru kendi yakan birey, karşısına çıkan bir fırsatı olumlu yönde değerlendirecek demektir.
Rüyada abajur ile ilgili herhangi bir şey bakmak, yakın zamanda bir işten fiziksel bir gelir sağlanacağını belirtir. Giriştiğiniz bir işten ya da hiç beklemediğiniz bir yerden elinize para geçeceğinin işaretidir.
Rüyada abajur bakmak yardımsever bir işe başlamaya, geliri önceden aşina ve kesin olan işleri belirtir. O anda bilmediğiniz, daha daha sonra ortaya çıkabilecek bir işten kazanç karşılamak anlamına gelir.
Rüyada abajur elde etmek, çoğu kişi için yararlı olabilecek bir işe başlayacağınıza ve herkese iyilik edeceğinize işarettir. Kendiniz için yapacağınız bir meslek, çevrenizdekilere de faydası dokunacak bir hal alacaktır. Rüyada abajur takmak, yapacağınız işten başkalarının yararlanmalarına müsade vermeyeceğiniz, sadece kendinize faydası dokunacak bir meslek yapacağınıza işarettir.
Rüyada gördüğünüz abajur parıltılı, renkli renkliyse, özellikle pembe renkteyse ve abajurun lambası yanıyorsa bu iyi bir şans demektir. bununla beraber sevenlerin kavuşması anlamına da gelir. Süslü ve lambası yanan abajur, aşk hayatınızda olumlu gelişmeler olacağının da habercisidir. Rüyada abajur bakmak iyi haberdir.

sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678