Rüya Tabirleri Aba Görmek

1 sene önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Aba Görmek Ne Kavrayış Gelir, İslami Aba Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Aba Görmek Ne Kavrayış Kazanç?
Bakınız; Hırka, Elbise.Rüyada abadan yapılmış bir elbise giymek, yoksul bir duruma düşülebilecek kederli ve üzüntülü bir dönem yaşanabileceğini belirtir. Renkli aba giyilmesi, şanslı bir haber alınabileceğini, yırtık bir aba ise, yakın bir gelecekte somut gelir belirtir. Rüyada aba görmek, yolculukla yorumlanır. Rüyasında üzerine bir aba giymis oldugunu bakmak, ferah bir kazanca ve mutluluga isarettir. Bir rivayete kadar aba giyinmek, umulmayan bir yerden bir üstünlük görecegine delalet eder. Rüyada Aba görmek ne demektir, Rüyada Aba görmek nasıl yorumlanır, Rüyamda Aba gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Aba İslami olarak neye delalet eder, Aba rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740