Yerel Sohbet75 kilogramlık orkinos balığını 3 kişi baskı kaldırdı

2 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Yozgat’taki bir balıkçıda 75 kilo ağırlığında 1.50 uzunluğundaki orkinos balığı görenlerin ilgisini çekti.

İstanbul Boğazında balıkçılar tarafından yakalanan dev orkinos balığını Yozgat’taki bir balıkçıda görebilen vatandaşlar, telefonlara sarılarak balıkla resim çekindi. 1.50 metre uzunluğunda 75 kilo ağırlığındaki orkinos balığı vatandaşların alaka odağı oldu. Balıkçı tezgahında sergilenen balığı vatandaşlar yakından inceledi. 75 kilogramlık balığı 3 birey güçlükle kaldırabildi.

Balığa yoğun ilgi gösterildiğini belirten meslek yeri sahibi Eşref Özcan Kurnaz, balığı kesip kilosunu 30 TL’den satışa sunacaklarını söyledi. Uyanık, “Bu balık İstanbul Boğazından tutuldu. Orada çalıştığımız toptancılar balığı Yozgat’a getirdi. Balığımızın cinsi orkinos, 75 kilogram ağırlığında ve boyu 1.50 santimetre. 3 kişi ile şiddet kaldırıyoruz. Halkın ilgisi balığa mükemmel çocuklar resim çekiniyor bu durum da bizim hoşumuza gidiyor” dedi.

Şinasi Rüzgar isimli yurttaş ise “Böyle büyük bir balığı Yozgat’ta daha önce görmedim. İlgimi çekti, baktık ve inceledik, fotoğraf çektik. Büyük bir balık” şeklinde konuştu.

sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678