Geveze DiziYasaklanmış Elma 100. Bölüm Fragmanı

4 ay önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Yasak Elma dizisinde, iki kardeşin birbirinden öbür öyküsü ele alınıyor. Birbirine ayrıca çok düşkün ayrıca de fazla ayrı kişiliklere sahip olan bu iki kardeşin, meslek hayatlarındaki ani değişimler hayatlarındaki dönüm noktası olacaktır. Yıldız’ın, Ender Argun ile tanıştıktan sonra kocası Halit Argun’dan kurtulması için eline bir fırsat geçmiştir. Zeynep ise, çalıştığı firmada ki Alihan’ın ortağının Halit olduğunu öğrenecektir. böylece Yıldız’ı oldukça engebeli bir işlem beklemektedir.

Fox Tv ekranlarının yep yeni dizisi Yasaklanmış Elma, yepyeni bölümleriyle ekranlarda yayınlanmaya devam ediyor. Yönetmenliğini Neslihan Yeşilyurt’un üstlendiği Yasaklanmış Elma dizisinde Talat Bulut, Şevval Sam, Onur Tuna, Eda Ece, Sevda Erginci, Şafak Pekdemir, Uzlaştırma Aytaç, İrem Kahyaoğlu, Kıvanç Kasabalı, Nilgün Türksever, Sinan Eroğlu, İlker Kaboğlu, Ayşegül Çınar ve Tuğçe Koçak gibi gibi başarılı isimler yer alıyor.

Yasaklanmış Elma dizisi her Pazartesi günü saat 20:00’da Fox Tv ekranlarında!

Yasak Elma dizisi karakterleri

Halit Argun (Talat Bulut); Varlıklı iş adamı Halit, kadınlara olan düşkünlüğü ile tanınır. Akıllı ve saygı duyulan bir kişiliğe sahip olan Halit’in çapkınlığı vazgeçilmezleri arasındadır.

Ender Argun (Şevval Sam); Halit Argun’un yanında sekreter olarak çalışmaya başlayan Ender, zengin iş adamı Halit’ten gebe kalarak istediği güce kavuştuğunu düşünür.

Alihan Taşdemir (Iftihar Tuna); Onur, İstanbul’un en sinyâl genç iş adamlarından birisidir. Etrafındaki herkesin ondan çekinmesinden sevinç duyar.

Yıldız Yılmaz (Eda Ece); Halit’in civarda pervane olan Yıldız, onunla evlenemek için elinden geleni ardına koymayacaktır. hayat şartları iyi olan bir yaşam elde olabilmek için varlıklı bir koca şarttır.

Zeynep Yılmaz (Sevda Erginci); Lüzum karakteri gerekse gayretli ve içten yapısı ile insanları etkilemeyi başaran Zeynep, Yıldız’ın kız kardeşidir. Haksızlığa karşısında tahammülü yoktur.

Zehra Argun (Şafak Pekdemir); Halit’in kızı Zehra, babasının evliliklerine daima karşısında olmuştur.

Caner Çelebi (Barışma Aytaç); Ender’in kardeşi Caner, diğerlerine tarafından daha hazırcıdır.

Şengül Doğan (İrem Kahyaoğlu); Mahallenin alımlılık salonu işletmecisi Şengül, Yıldız’ın eski patronudur.

Sinan (Kıvanç Kasabalı); Üniversite aşkı ile evlendikten sonradan doktor olan Sinan, eşinden boşanır ve Ender ile karşılaşır.

Yasaklanmış Elma 100. Birim Özeti

Yasaklanmış Elma, yeni bölümü ile 01 Mart Pazartesi 2021 tarihinde Fox Tv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yeniden birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan SohbetGoogle Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.