Rüya TabirleriUyanmak Bakmak

2 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Uyanmak Görmek Ne Kavrayış Gelir, İslami Uyanmak Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Uyanmak Bakmak Ne Anlama Kazanç?
Rüyada uykudan uyanmak yeni bir meslek, hayatta bir değişikliktir.Rüyada uyanmak ve uyaniklik, hareket, çaba, ibadet ve ikbal ile anlatım tarzı olunur. Ebu Said El-Vaiz’e tarafından: uykuda olup uyandigini görmek, bilmedigi bir ise girerek çalismaya, uyuyan bir kimseyi uyandirdigini görmek, onu adalet yoluna getirmek için çalismaya; birinin kendini uyandirdigini bakmak, onun kendisini Hakk yoluna getirmege çalistigina kötüye işaret eder. Abdulgani Nablusi uyanmak rüyasini bes sekilde yorumluyor: Islerinde akillica yol almak, din ve dünya isine devam, seriatin yasakladigi seyden ürkme, rizkin çoklugu için çalismak, ömrün uzunlugu. Derin bir uykudan hemen kalktigini görebilen, din ve dünya islerinde gayret sarf eder ve bunu basarir. Cümbür Cemaat uyudugu halde kendisinin uyanik oldugunu gören, halkin gafletinden faydalanir. Uykusu geldigi halde uyumamak için kendisini zorladigini gören, yorulmus olmakla beraber, islerinde ve geçimini tedarikte devam eder. Uzun vakit uyanik oldugunu görebilen, fazla yasar. Rüyada uyanik oldugunu bakmak, uyanik iken dogru yolda olduguna isarettir. Uyaniklik bazi yorumculara göre ömrün uzunluguna da yorumlanir. Rüyada uyuyan bir kimseyi dürterek uyandirdigini görmek, o kimseyi dogru yola çagirdigina delildir. Bir baska rivayete görede: Rüyada kendisini uyanmis bakmak, onun ciddî ve içtenlikle hareket ve tövbesine, ticaret ve kazancina yolculuktan gelmesine isarettir. Rüyada Uyanmak görmek ne demektir, Rüyada Uyanmak görmek nasıl yorumlanır, Rüyamda Uyanmak gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Uyanmak İslami olarak neye kötüye işaret eder, Uyanmak rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678