Geveze DiziUyanış Büyük Selçuklu 25. Birim Fragmanı

3 ay önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Uyanış Büyük Selçuklu, birincil bölümü ile 2020 yılında ekranlara merhaba dedi. Senaryosu göre yazılan dizinin yönetmen koltuğunda ise Emre Konuk yer almaktadır. Serüven türündeki dizi, Trt 1 ekranlarında her hafta seyircileri ile buluşuyor.

Başrolünde Buğra Gülsoy bulunan Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin, oyuncu kadrosunda ise Buğra Gülsoy, Hatice Şendil Ekin Koç, Sevda Erginci, Leyla Lydia Tuğutlu, Mehmet Hür, Cemal Toktaş, Gürkan Yerinde, Osman Sonant, İlker Kızmaz, gibi başarılı oyuncular yer almaktadır.

Uyanış Büyük Selçuklu 25. Bölüm Özeti

Trt 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Uyanış Büyük Selçuklu 25. birim fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 15 Mart 2021, Pazartesi akşamı yayınlanacak. Uyanış Büyük Selçuklu yeni birim fragmanı yeniden birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu tarafından kaleme alınan, Buğra Gülsoy, Hatice Şendil Ekin Koç, Sevda Erginci, Leyla Lydia Tuğutlu, Mehmet Hür, Cemal Toktaş, Gürkan Yerinde, Osman Sonant, İlker Kızmaz, gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin son birim fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm ayrıntı internet sitemizde
sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan SohbetGoogle Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.