Rüya TabirleriUlumak Görmek

1 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Ulumak Görmek Ne Kavrama Gelir, İslami Ulumak Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Ulumak Bakmak Ne Kavrama Kazanç?
Rüyada uluma sesi duymak, fazla fena bir hastalığa tutularak, tedirgin günler geçireceksiniz demektir. Rüyada uluma sesi duymak, çok fena bir hastalığa tutularak, tedirgin günler geçireceksiniz demektir. Rüyada uluduğunuzu ya da bir köpeğin uluduğunu gördüyseniz, yakında kötü haberler alacağınızın işaretidir. Rüyada köpek gibi ses çikaran bir kimseyi görmek ya da köpek ulumalari isitmek, o yere yakinda bir musibetin ulasacagina isaret sayilir.Rüyada köpek uluması bakmak; kötü haberler almaya işarettir. Rüyada Ulumak görmek ne demektir, Rüyada Ulumak görmek nasıl yorumlanır, Rüyamda Ulumak gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Ulumak İslami olarak neye delalet eder, Ulumak rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678