Geveze DiziTövbeler Olsun 28. Bölüm Fragmanı

4 ay önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

TRT1’in sevilen dizilerinden biri olmaya aday, aile sıcaklığını her zerresinde hissettiren dizisi Tövbeler olsun sağlam kadrosu ile 9 Ağustos Pazar akşamı seyirci ile buluşuyor. Yapımcılığını Mustafa Fener’in yaptığı dizinin yönetmenliğini Serdar Akar üstlernirken, dizinin senaryosu ise Haluk Özenç, Oktay Berber, Cankut Okutur ve Hüseyin Kaçan’ın kaleminden çıkıyor.  Başrollerini Çiçek Dilligil, Ünal Silver, Seda Türkmen, Sercan Badur, Mert Carim, Merve Erdoğan, Mert Denizmen, Semiha Bezek, Naz Çağla Irmak, Batuhan Aydar, Kerem Muslugil,Tolga Canbeyli, Cansu Kurgun, Ozan Enerjik ve Duru Baykal gibi başarılı oyuncular paylaşıyor. Pinti ve katı bir adam olarak nitelendirilen Horanta Holding’in sahibi bununla birlikte mücevher tasarımcısı olan Namzet Horanta ile Eski Ortağı bununla birlikte düşmanı olan Osman Necipli’nin ezeli rekabeti ve arkasında Namzet Horanta’nın eli bol olma yolunda verdiği benzersiz çaba anlatılıyor. Aday bey bu değişimi gösterirken Hatme Çiçeğim diyerek hitap ettiği gözünden sakındığı eşi Latife Horanta ve evlatları Buğra, Sinan ve Nazmiye bu durumdan şüphelenirler. Olaylar peşi sıra gelirken izleyenleri kahkalara boğacak rahat bir aile dizisi her pazar TRT1 ekranlarında olacak. 

TÖVBELER OLSUN OYUNCU KADROSU

Namzet Horanta ( Güven Kıraç):  Kayserili, mücevher tasarımcısı ve bununla beraber kendi soyadını taşıyan Horanta Holding’in sahibidir.  İlk eşi Ayşe’ye fazla cimri, cimri bir hayat yaşatınca eşi genç yaşta ebediyete uğurlanmış, şimdilerde genç ve dar Hatme Çiçeğim dediği eşi Latife ile evlidir. Latife için Varlıklı kocadır. 3 tane evladı vardır. Sinan, Buğra ve Nazmiye. Ezeli düşmanı ise eski dostu, eski ortağı Osman Neciplidir. 

Latife Horanta ( İpek Tuzcuoğlu):  Aday Horantanın 25 yıllık eşidir. Halen genç ve hoş duran Latife hanım oldukça otoriter evdeki son sözleri söyleyen kişidir.  Eşi Aday ile bir oğlu vardı. gözbebeği Buğrası. Öteki iki çocuğu sinan ve Nazmiye Aday’in birincil eşi Ayşe hanımdan olan evlatlarıdır. Latife Aday’in cimrilikten cömertliğe giden davranışlarını anlamlandıramaz. 

Osman Necipli (Erkan Can):  Bir Zamanlar Namzet beyin ortağı iken aralarında meydana çıkan büyük tartışma onları birbiirinden ayırır. Osman bey takı tasarımcısı bir de yeteneğı azımsanamayacak dek büyüktür. Ortaklıkları bitince şimdilerde İstanbul Beykoz’da kendine ait bir kuyumxu dükkanı işletir. 

Tövbeler Olsun 28. Birim Özeti

Tövbeler Olsun, yeni bölümü ile 07 Mart Pazar 2021 tarihinde Trt 1 ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.