Sinema HaberleriTom ve Jerry modern hale geldi.

1 sene önce Admin tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Chloe Grace Moretz’li “Tom ve Jerry”nin Fragmanı Paylaşıldı!

Klasikleşmiş çizgi film serisi Tom ve Jerry‘yi günümüze taşıyacak ve yeni nesillere sevdirecek olan Tom & Jerry’den fragman paylaşıldı. Chloe Grace Moretz ve Michael Pena’nın başrolünü paylaştığı filmin fragmanında Tom ve Jerry’nin omuz omuza vererek büyük bir şehre taşındıklarını ve otele yerleştiklerini görüyoruz.

Tom ve Jerry‘nin konusu ise şöyle: Tom & Jerry, Jerry’nin hain planlarını engellemek için Tom ile anlaşan genç bir kadının hikayesini konu ediyor. Genç bir kadın olan Kayla, yeni işi için oldukça heyecanlıdır. Posh Otel’de çalışmaya başlayan Kayla, kendisini kanıtlamak için her şeyi yapmaya hazırdır. Otel’de gerçekleştirilecek olan büyük bir düğün organizasyonunun hazırlığı sürmektedir ve sinir bozucu fare Jerry, düğünü mahvetmek için hazır bir şekilde beklemektedir. İşini garantilemek isteyen ve bu yüzden düğünü herhangi bir şeyin bozmasına engel olmak için çalışan Kalya, Jerry’yi etkilesiz hale getirmenin yolunu arar. Jerry’nin tüm geceyi mahvetmesini önlemek için de Tom adındaki bir sokak kedisinden yardım ister. Şeytani patronunun kendisini kapının önüne koymasını engellemek için Kayla, Tom birlikte hareket edip Jerry’yi durdurmanın yolunu bulmalıdır.

Tom ve Jerry’nin oyuncu kadrosunda  Ant-Man, Ant-Man and Wasp, The Martian, Chozen, American Hustle, Fury, 12 Strong gibi yapımların başarılı oyuncusu Michael Pena ve Kick-Ass, Greta, Suspiria, Cameron Post’a Ters Terapi, Kanıma Gir, Carrie: Günah Tohumu, 5. Dalga gibi filmlerin yıldızı Chloe Grace Moretz; geçtiğimiz ay hayatını Scarlett Johansson ile birleştiren senarist ve sunucu Colin Jost, Rob Delaney gibi isimler yer alıyor.

Tom ve Jerry çizgi dizisi 1940 yılında William Hanna ve Joseph Barbera tarafından yaratılmıştı ve günümüze kadar izlenmeye devam ediyor. Tom ve Jerry çizgi dizileri bir kez beyaz perdeye aktarılmış olmasına rağmen pek beğeni toplayamamıştı. Bir Warner Bros projesi olan Tom & Jerry’nin yönetmenliğini  Think Like A Man, Taxi, Barber Shop, Fantastic Four gibi yapımlardan tanıdığımız Tim Story üstleniyor. Senaryoda ise Set It Up, Isn’t It Romantic, Booksmart gibi filmlerin senaryosunu kaleme alan Katie Silberman, Entourage, The Middleman, Charmed gibi dizilerden tanıdığımız April Prosser ve Brigsby Bear filminden tanıdığımız Kevin Costello’nun imzası bulunuyor.

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678