Geveze Dizi Teşkilat 3. Bölüm Fragmanı

1 sene önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Başrolleri Çağlar Ertuğrul ve Deniz Baysal Yurtçu’nun paylaştığı TIMS&B Productions imzalı TRT 1 dizisi Teşkilat birincil bölümüyle 7 Mart Pazar 2021 tarihinde izleyiciyle buluşacak.

“Devlet sırrı namustur” sloganıyla büyük merak uyandıran dizide Milli İstihbarat Teşkilatı’nın (MİT) faaliyetleri televizyon tarihinde öncelikle ekrana aktarılacak. Dizide MİT’in görevlerde kullandığı İHA/SİHA gibi teknolojilere de yer verilecek. Gerçek yaşanmış olaylar dizide işlenirken fena adamların kim olduğu en merak edilen konular arasında yer alacak. Ankara’da kurulan dev platoda çekimleri gerçekleşen dizinin konusu ise şöyle; Ülkesi için hayatlarından vazgeçen kuytu kahramanların hayatını konu alan dizide Ankara’da bulunan SİHA (İnsansız hava arabulucu) fabrikasına düzenlenen terör eyleminin ardından saldırının tanıdık olmayan istihbarat servisleri kadar gerçekleştirildiği ortaya çıkar. Bu gelişmenin ardından MİT çabuk bakımlı bir ekip kurar ve saldırının arkasındaki güçleri ortadan kaldırmak için tayin verir.

Yapımı Timur Savcı ve Burak Sağyaşar göre üstlenilen dizinin başrollerini Çağlar Ertuğrul ve Deniz Baysal üstleniyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ise Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Mehmet Artist, Tuncer Salman, Nihat Altınkaya ve Serdar Yeğin gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Teşkilat 3. Bölüm Özeti

Trt 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Teşkilat 3. birim fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 21 Mart 2021, Pazar akşamı yayınlanacak. Teşkilat yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu tarafından kaleme alınan, Mesut Akusta, Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal, Ezgi Eyüboğlu, Tuncer Salman, Ezgi Şenler, Eneshan Nalbant ,Atılay Uluışık. gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Teşkilat dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen bütün ayrıntı internet sitemizde
sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan SohbetGoogle Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740