Rüya TabirleriTavsan Bakmak

2 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Tavsan Görmek Ne Kavrama Gelir, İslami Tavsan Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Tavsan Görmek Ne Anlama Gelir?
Rüyada tavsan görmek, ahlaksiz bir ese, tavsan yavrulari kedere ve hüzne kötüye işaret eder. Cabir’ül-Magribi’ye kadar; rüyada tavsan vakarli iyi bir estir. Kendisine ait olan bir tavsanin öldügünü görebilen, esi yüzünden bir musibete ugrar. Bir tavsanin kendisi ile konustugunu görebilen, herkesi sasirtacak bir kadinla arkadaslik eder. Tavsanin ensesini öptügünü gören, esiyle ters taraftan iliski kurar. Ebu Sait El-Vaiz’e tarafından; tavsan bakmak ese, yakalamak ise evlenmege isarettir. Tavsani kestigini bakmak esinden ayrilmaya kötüye işaret eder. Bazisi, tavsan görmek hayirli degildir, diyor. Bir baska rivayete görede: Rüyada tavsan, kadindir. Tavsan tuttugunu gören kimse evlenir. Tavsan kestigini görmek, alacagi hanimin ömrünün eksik olacagina isarettir. Bazi tabirciler, tavsan görmek, ürkek bir insana bazi tabirciler ise, tavsan kötü huylu bir kadina isarettir, dediler. Eline tavsan geçtigini görebilen kimse ahlaksiz bir hanim alir. Tavsanin etinden, derisinden bir sey aldigini görebilen kimseye hanimi tarafindan eksik bir hayir isabet eder. Eline tavsan yavrusu geçtigini görebilen kimseye üzüntü, üzüntü ve kötülük erisir. Rüyada Tavsan görmek ne demektir, Rüyada Tavsan bakmak nasıl yorumlanır, Rüyamda Tavsan gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Tavsan İslami olarak neye delalet eder, Tavsan rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678