Rüya TabirleriTalep ve tanıtmak Bakmak

1 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Talep ve takdim etmek Görmek Ne Anlayış Kazanç, İslami Talep ve tanıtmak Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Arz ve takdim etmek Bakmak Ne Kavrama Gelir?
Bir kimse rüyada bir ordunun kumandanina. talep ve takdim edildigini ve kumandanin da kendisine dargin oldugunu görse, rüya sahibinin büyük bir günah isledigine delalet eder. Eger kumandanin kendisinden hoşnut olduguna inaniyorsa, Allah (C.C.) o Kimseden razi olur. Eg’er kendisinin talep eddigini ve divanda durdugunu görse, o kimse kendisine yetecek bir mebla elde edilecek bir isle ugrasir. Eger kendisine bir sey verilse, ümit ettigi seye nail olur. Talep ve ibraz eden kisi gereklilik sahiplerinin durumlarini arastiran ve onlari endişe ve kederden kurtaran bir kimsedir. Eger kendi halini divana arzettigini ve anında isinin de bittigini görse, o kisinin orada ölecegine kötüye işaret eder. Eger kendi haiini divana arzetmeyip istedigi halde arz edemedigini görebilen kimse, ölüme yakin bir durumdan kurtararak selamete çikar. Ama bu, devami olmayan bir selamettir. Divan ise dünya belalaridir. Rüyada Talep ve tanıtmak bakmak ne demektir, Rüyada Talep ve tanıtmak bakmak nasıl yorumlanır, Rüyamda Talep ve tanıtmak gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Talep ve tanıtmak İslami olarak neye kötüye işaret eder, Arz ve takdim etmek rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678