Geveze DiziSurvivor 2021 42. Birim Fragmanı

3 ay önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Survivor 2021, ilk bölümü ile 2021 yılında ekranlara merhaba dedi. Senaryosu Acun Ilıcalı kadar yazılan dizinin yönetmen koltuğunda ise Acun Ilıcalı yer almaktadır. Serüven türündeki dizi, Tv8 ekranlarında her hafta seyircileri ile buluşuyor.

Başrolünde İsmail Balaban bulunan Survivor 2021 dizisinin, oyuncu kadrosunda ise İsmail Balaban, Melis Sezer, Çağrı Atakan, Meryem Kasap, Hayrettin, Merve Aydınlatılmış, Batuhan Karacakaya, Öykü Çelik, Cemal Hünal gibi başarılı oyuncular yer almaktadır.

Survivor 2021 42. Bölüm Özeti

Tv8 ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü merakla izlenen, Survivor 2021 42. birim fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 07 Mart 2021, Pazar akşamı yayınlanacak. Survivor 2021 yeni birim fragmanı tekrar birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Acun Ilıcalı kadar kaleme alınan, İsmail Balaban, Melis Sezer, Çağrı Atakan, Meryem Kasap, Hayrettin, Merve Kültürlü, Batuhan Karacakaya, Öykü Çelik, Cemal Hünal gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Survivor 2021 dizisinin son birim fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm teferruat internet sitemizde
sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.