Pc ProgramlarStuffIt Expander Programı 2021 Güncel!!!

2 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

StuffIt Expander, indirilmiş dosyalara ya da elektronik posta eklerine erişimi kolaylaştıran ve dosyalarınızı çok hızlı ve güvenli bir şekilde arşivleyen bir Windows uygulamasıdır.

Program ayrıca otomatik olarak kendiliğinden açılan arşivler yaratır ve sabit diskinizde bulunan sıkıştırılmış dosyaları hızlı bir şekilde bulur. Kullanımı kolay olan sürükle-bırak destekli bir arayüze sahip olan program ayrıca arşiv dosyalarınızı elektronik posta olarak göndermenizi ya da FTP sitelerine yükleme yapmanızı kolaylaştıran sihirbazlar içerir. Programın sıkıştırılmış dosyaları izleyen bir StuffIt katalogu olup RAR ve TAR dosyalarını destekler ve bozulma ve gizlilik koruma uygulamaları ile beraber gelir. StuffIt; Windows, Linux, Unix ve Mac de dahil olmak üzere bir çok platformda sıkıştırılmış e-posta eklentileri ve indirilen dosyalara erişimi kolay hale getirir. Ayrıca yeni sürükle bırak özelliği sayesinde Zip, StuffIt, Tape, ve diğer arşivlerin içeriğini açıp görmenizi sağlar.

sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

GevezeBiz Sohbet indir

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678