Geveze DiziSon Yaz 11. Birim Fragmanı

3 ay önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

O3 Medya’nın Fox TV için hazırladığı Son Yaz dizisinin yapımcılığını Saner Akort üstleniyor. Senaryosu Deniz Dargı, Cem Görgeç ve Cenk Boğatur gibi başarılı senaristler tarafından kaleme alınan dizinin yönetlenliğini ise Burak Arlıel üstleniyor. Çekimleri İzmir’in Urla ilçesinde yapılan dizinin başrollerini ise Ali Atay, Alperen Duymaz, Funda Eryiğit, ve Hafsanur Sancaktutan paylaşıyor.

Son Yaz dizisinin konusu ise şöyle; Selim Kara (Ali Atay), disiplinli, idealist ve bir o kadar da işine düşkün Cumhuriyet savcısıdır. Ailesini işinden koruyabilmek için İstanbul’da yaşamış Selim, yıllar önce hapishaneye gönderdiği organize suç lideri Selçuk Taşkın’dan (Arif Pişkin) koskocoman bir öneri alır. Yıllardır arkasında olduğu organize suç örgütünü düşürmek için elinde büyük bir koz yer alan Selim’in fırsat ayağına gelmiştir oysa Selçuk Taşkın’ın şahitlik gerçekleştirmek için tek bir şartı vardır! O da oğlu Akgün Gökalp Taşkın’ın bana kalırsa Selim Kara göre korunmasıdır… Selim, Selçuk’dan gelen teklifi hesapsızca kabul eder fakat işler zannettiği dek kolay ilerlemeyecektir.

İşlerinin aralarında kaybolan Selim ailesini ihmal ettiğinin farkındadır ancak onları koruyabilmek için bunu gerçekleştirmek zorundadır. Akgün’ü koruma altına alan Selim’i hayat hiç beklemediği bir yerden sınar… Eşi Canan (Funda Eryiğit) boşanmak istiyordur.

Ailesinin dağılmasını engellemek için apar topar İzmir’e dönmek zorunda kalan Selim, Selçuk’a verdiği sözü tutar ve Akgün’ü de yanında götürür. Ailesinin yaşadığı Hak Sitesi’nde yeni bir daire satın alan ve Akgün ile burada birlikte yaşamaya başlayan Selim işleri yoluna koyacağından emindir. Tam işler yoluna gireceği sırada Canan, Akgün’ün gerçek kimliğini öğrenir ve boşanma davasını hızlandırır.

Canan’ın Akgün’ün reel kimliğini öğrenmesi, Akgün’ün Selim’in kızı Yağmur’la yakınlaşması işleri adamakıllı çıkmaza sokarken herkesin hayatı çabuk değişecektir…

Son Yaz 11. Birim Özeti

Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Son Yaz 11. birim fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 12 Mart 2021, Cuma akşamı yayınlanacak. Son Yaz yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Deniz Dargı, Cem Görgeç, Cenk Boğatur göre kaleme alınan, Alperen Duymaz, Ali Atay, Funda Eryiğit, Hafsanur Sancaktutan,Emre Karayel, Sinan Tuzcu, Şebnem Dönmez, Arif Pişkin, Sezer Avcı, Halil Babür, Yasemin Printer, Erdem Şanlı, Yunus Narin, Soy Nedim Arman, Sarp İkiler, Cengiz Okuyucu gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Son Yaz dizisinin son birim fragmanı ve dizi hakkında merak edilen bütün ayrıntı internet sitemizde
sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan SohbetGoogle Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.