Geveze DiziSon Yaz 10. Birim Fragmanı

1 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

O3 Medya’nın Fox TV için hazırladığı Son Yaz dizisinin yapımcılığını Saner Akort üstleniyor. Senaryosu Deniz Dargı, Cem Görgeç ve Cenk Boğatur gibi başarılı senaristler kadar kaleme alınan dizinin yönetlenliğini ise Burak Arlıel üstleniyor. Çekimleri İzmir’in Urla ilçesinde yapılan dizinin başrollerini ise Ali Atay, Alperen Duymaz, Funda Eryiğit, ve Hafsanur Sancaktutan paylaşıyor.

Son Yaz dizisinin konusu ise şöyle; Selim Kara (Ali Atay), disiplinli, idealist ve bir pek da işine düşkün Cumhuriyet savcısıdır. Ailesini işinden koruyabilmek için İstanbul’da yaşamış Selim, yıllar önce hapishaneye gönderdiği organize kabahat lideri Selçuk Taşkın’dan (Arif Pişkin) çok büyük bir önerge alır. Yıllardır ardından olduğu organize suç örgütünü yıkmak için elinde büyük bir koz bulunan Selim’in fırsat ayağına gelmiştir ancak Selçuk Taşkın’ın tanıklık gerçekleştirmek için tek bir şartı vardır! O da oğlu Akgün Gökalp Taşkın’ın kanımca Selim Kara kadar korunmasıdır… Selim, Selçuk’dan gelen teklifi hesapsızca kabul eder ama işler zannettiği kadar basit ilerlemeyecektir.

İşlerinin arasında kaybolan Selim ailesini ihmalkârlık ettiğinin farkındadır ama onları koruyabilmek için bunu yerine getirmek zorundadır. Akgün’ü koruma altına alan Selim’i hayat hiç beklemediği bir yerden sınar… Eşi Canan (Funda Eryiğit) boşanmak istiyordur.

Ailesinin dağılmasını engellemek için apar topar İzmir’e dönmek zorunda kalan Selim, Selçuk’a verdiği sözü tutar ve Akgün’ü de yanında götürür. Ailesinin yaşadığı Adalet Sitesi’nde yeni bir daire satın bölge ve Akgün ile burada birlikte yaşamaya başlayan Selim işleri yoluna koyacağından emindir. Bütün işler yoluna gireceği sırada Canan, Akgün’ün gerçek kimliğini öğrenir ve boşanma davasını hızlandırır.

Canan’ın Akgün’ün reel kimliğini öğrenmesi, Akgün’ün Selim’in kızı Yağmur’la yakınlaşması işleri ayrıntılarıyla çıkmaza sokarken herkesin hayatı hızla değişecektir…

Son Yaz 10. Bölüm Özeti

Son Yaz, yeni bölümü ile 05 Mart Cuma 2021 tarihinde Fox Tv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yeniden birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan SohbetGoogle Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678