Rüya TabirleriŞömine Bakmak

2 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Şömine Bakmak Ne Anlama Gelir, İslami Şömine Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Şömine Bakmak Ne Anlama Gelir?
Can derdi demektir. Kötü bir olay, moralinizi bozacak, sizi çok üzecek demektir. Eğer şöminede ateş yanıyorsa, bu şansınızın iyi olacağına açılacağına ve işlerinizin yoluna gireceğine yorumlanır. Rüyada şömine bakmak, bezginlik demektir. Kötü bir olay canınızın sıkılmasına neden olacak.Can sıkıntısı demektir. Fena bir olay, canınızın sıkılmasına niçin olacak. Eğer şöminede ateş yanıyorsa, bu şansınızın açılacağı ve işlerinizin yoluna gireceği anlamına gelir.Can sıkıntısı demektir. Fena bir olay, canınızın sıkılmasına niçin olacak. Eğer şöminede ateş yanıyorsa, bu şansınızın açılacağı ve işlerinizin yoluna gireceği anlamına kazanç. Rüyada Şömine görmek ne demektir, Rüyada Şömine görmek nasıl yorumlanır, Rüyamda Şömine gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Şömine İslami olarak neye kötüye işaret eder, Şömine rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678