Vizyon filmler Sessiz Bir Yer II

2 sene önce Admin tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Sessiz Bir Yer Bölüm IIA Quiet Place Part II

2020 Amerikan korku filmi ve A Quiet Place (2018)filminin devamı niteliğindedir. Netice filmi yazıp yönettiği , John Krasinski ve yıldızlar Emily Blunt , Millicent Simmonds ve Nuh Jupe ilk filminden rollerini oynamak. Cillian Murphy ve Djimon Hounsou da oyuncu kadrosuna katıldı. Krasinski, yeni çekilmiş flashback sekanslarında ilk filmdeki rolünü de yeniden canlandırıyor.

İlk filmin arkasındaki stüdyo olan Paramount Pictures , ilk filmin gişe başarısını takiben Nisan 2018’de bir devam filmi geliştirmeye başladı. Ertesi Ağustos’ta Krasinski filmi yazıyordu ve Şubat 2019’da yönetmenliği için işe alındı. Üretim , Haziran-Eylül 2019 arasında Batı New York’ta gerçekleşti .

Filmin dünya prömiyeri 8 Mart 2020’de New York’ta yapıldı ve 23 Nisan 2021’de sinemada vizyona girmesi planlanıyor. Paramount, filmi ilk olarak Mart 2020’nin sonlarında ticari olarak yayınlamayı planladı. için COVID-19 salgının ardından, Nisan 2021 için ikinci kez.

Sessiz Bir Yer 2 Film Konusu.

Sessiz Bir Yer filmi konusu Dünya üzerinde ses çıkaran herkesi avlayan bilinmeyen bir güç, insan ırkını yeryüzünden silmek üzere olmasını konu alıyordu. Bu kaos içerisinde 4 kişilik Abbott ailesine odaklanan filmde, aile hayatını sürdürmek için büyük bir sessizlik içinde yaşamak zorundaydı. Sessiz Bir Yer 2’de ise ilk tehlikeden kurtulan aile, aslında kurtulduklarının karşı karşıya oldukları tek tehlike olmadığını farkedecektir. Evin dışında onları bekleyen dehşet verici başka tehditler de vardır!

Genel Bakış

A Quiet Place Bölüm II dünya prömiyerini vardı Lincoln Center içinde New York üzerinde 8 Mart , 2020 Paramount Pictures tarihinde sinemalarda filmi serbest bırakmak için planlar 23 Nisan , 2021 , Normalde Mart 20 için belirlenen Filmin gösterimi 2020’de COVID-19 salgını nedeniyle 4 Eylül 2020’ye ertelendi . Nisan 2021’e yapılan değişiklik, stüdyonun ikinci ertelemesiydi.

Mart 2020 planlarından önce, Paramount ilk olarak filmi 15 Mayıs 2020’de yayınlamayı planlamıştı .

Boyalı Kuş: The Painted Bird
Boyalı Kuş: The Painted Bird

İlk erteleme

Stüdyo , pandemi nedeniyle filmin vizyona girmesini geciktirmeden önce, filmi 18 Mart 2020’den başlayarak küresel olarak sinemalarda yayınlamayı planladı . [45] Paramount, bütçesinin yaklaşık% 60’ını küresel baskılar ve reklamcılık için zaten harcamıştı ve Deadline Hollywood , filmin gecikmesinin “gerçekten şok edici” olduğunu yazdı çünkü P&A masrafları yeniden planlamanın bir seçenek olmadığını gösteriyor gibiydi. Yönetmen John Krasinski, sinemaseverlerin filmi birlikte görmelerini istediğini ve pandemide bu deneyimi yaşatmak için doğru zaman olmadığını söyledi. A Quiet Place Part II , bir akış sürümüne geçmeyen teatral yayınların çoğu arasındadır. CNBCözellikle, filmin ve In the Heights’ın bir kalabalıkla en iyi deneyimlenen filmler olarak kabul edildiğini yazdı .

Film başlangıçta 19 Mart 2020’de Birleşik Krallık ve Avustralya’da ve Dolby Cinema ve IMAX dahil olmak üzere Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’da 20 Mart 2020’de gösterime girecekti. Paramount ilk olarak Mart’ta duyuruldu. 6 salgına yanıt olarak filmi yeniden planlamayacağını, ancak 12 Mart’ta stüdyo, filmi yılın ilerleyen günlerinde planlamak amacıyla filmi dünya çapında yayınlanmadan çekti.Nisan 2020’de, 4 Eylül 2020 olarak çıkış tarihini duyurdu . Eylül çıkış tarihi, ABD tatil hafta sonunun başlangıcı olacaktıİşçi Bayramı Hafta Sonu . Deadline Hollywood , o günlerde hafta sonunun “yaz finali” olduğunu ve “sinemalar için en ölümcül dönem” olduğunu ancak stüdyonun salgın korkuların azalmasının ardından bastırılmış talebi beklediğini yazdı.

İkinci erteleme

Temmuz 2020’de Paramount, filmin çıkış tarihini 4 Eylül 2020’den 23 Nisan 2021’e değiştirdiğini duyurdu. Duyuru anında, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’daki sinema salonları yaklaşık dört aydır kapalıydı ve salgın Amerika Birleşik Devletleri’ne yayılmaya devam ediyordu . İkinci erteleme, diğer stüdyoların Warner Bros. filmi Tenet’i ve Disney filmi Mulan’ı süresiz olarak erteleme kararlarını takip etti . Çeşitlilik”Bu filmler uzun süredir sinemayı canlandırmaya yardımcı olacak şekilde konumlandırılmış olsa da, kaynaklar Paramount’un İşçi Bayramı hafta sonu ‘A Quiet Place Part 2’nin kalmasını ve bu süre zarfında kapıdan çıkan ilk yeni film olma baskısına sahip olmasını istemediğini söylüyor. pandemi. ”

Geveze Sohbet Trend sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781