Geveze DiziSeni Fazla Bekledim 7. Birim Fragmanı

1 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

“Masal Tadında Aşk” sloganıyla tanıtılan Seni Çok Bekledim dizisi DNZ Yapım kadar Star TV için hazırlanıyor. Senaryosu başrolünde bulunan Özcan Deniz tarafından kaleme alınan dizinin yönetmenliğini Sahin Altuğ üstleniyor. 

Seni Çok Bekledim Konusu Ne?

Reel yaşanmış bir hayat hikayesiden uyarlanan dizinin konusu ise şöyle; 1992 yılında yaşanan büyük depremde Kadir (Özcan Deniz) henüz 17 yaşındayken gözlerini korkunç bir manzaraya açar. Depremde babasını kaybetmiş ve öldü zannedilerek gömülmek üzereyken hayata baştan tutunmaya çalışır. Babasının ölümünün gerisinde annesi başka bir adamla evlenmiş ve Kadir için yaşam daha da zorlaşmıştır. Yetim artan Kadir yaşadığı tüm felaketlere rağmen ayakta dimdik durmayı başarmış dinç bir işadamı olmayı başarmıştır.

Ayliz (İrem Helvacıoğlu) ve Kadir’in yolu hiç beklemedikleri bir anda büyük bir rastlantıyla kesişir ve hiç beklemedikleri anda yaşam onları bir araya getirir. Kadir’in ilgisinin farkında ve evlilik hazırlığında olan Ayliz ne kadar korksa da yaşanacakların önüne geçemez.

Bu rastlantılar büyük bir aşka dönüşürken Ayliz ve Kadir’in aile sırları yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlar. Tüm yaşananlara rağmen Kadir ve Ayliz aşklarına sahip çıkabilecek mi?

Seni Çok Bekledim Oyuncuları Kimler?

Seni Fazla Bekledim dizisinin oyuncu kadrosunda Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu başrolleri paylaşırken, Mustafa Şanslı, Yıldız Kültür, Caner Şahin, İlhan Şen, Lila Gürmen, Ali İpin, Durul Bazan, Türkü Turan, Hakan Ümit Etmek, Sibel Şişman, Gürkan Güzeyhuz, Şehsuvar Aktaş, Mehmet Ulay, Selen Domaç, Nihan Büyükağaç ve Damla Makar gibi başarılı oyuncularda rol alıyor.

Seni Fazla Bekledim 7. Birim Özeti

Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü merakla izlenen, Seni Fazla Bekledim 7. birim fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 12 Mart 2021, Cuma akşamı yayınlanacak. Seni Fazla Bekledim yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Özcan Deniz tarafından kaleme alınan, Caner Şahin, Mustafa Uğurlu, İlhan Neşe Saçan, Lila Gürmen, Ali İpin, Durul Bazan, Türkü Turan, Şehsuvar Aktaş, Selen Domaç, Nihan Büyükağaç, Mehmet Ulay, Sibel Kilolu, Hakan Ummak, Gürkan Güzeyhuz,Damla Makar ,Yıldız Kültür gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Seni Fazla Bekledim dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen bütün ayrıntı internet sitemizde
sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan SohbetGoogle Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678