Rüya TabirleriŞap (kimyasal madde, tuzlu) Görmek

1 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Şap (kimyasal madde, tuz) Görmek Ne Anlayış Gelir, İslami Şap (kimyasal madde, tuzlu) Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Şap (kimyasal madde, tuz) Görmek Ne Kavrayış Kazanç?
Sap ask ve yasamda tökezlemege kötüye işaret eder. Bazilarina kadar; sap görmek, helal malla tefsir olunur. Ayni zamanda mal ve nimete de kötüye işaret eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada sap görmek, helal olan mala, hayir ve nimete isarettir. Rüyada sap bakmak, helal olan mala, hayir ve nimete isarettir. Rüyada Şap (kimyasal madde, tuzlu) görmek ne demektir, Rüyada Şap (kimyasal madde, tuzlu) bakmak nasıl yorumlanır, Rüyamda Şap (kimyasal madde, tuzlu) gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Şap (kimyasal madde, tuz) İslami olarak neye delalet eder, Şap (kimyasal madde, tuz) rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678