Geveze Teknoloji RTX 30 dizüstü bilgisayarlar için yeni Game Ready sürücüsü yayınlandı

2 sene önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

NVIDIA, nefret oyunu The Medium’un yanı sıra bugün satışa sunulan yeni GeForce RTX 30 Serisi dizüstü bilgisayarlara yardım sunan en yeni GeForce Game Ready sürücüsünü piyasaya sürdüğünü duyurdu.

The Medium, Işın İzleme ve NVIDIA DLSS ile Piyasaya Sürülüyor

28 Ocak’ta piyasaya sürülecek Bloober Team’den The Medium, benzer anda iki ayrı gerçeklikte nefret hayranlarına eşsiz bir tecrübe sunacak. PC’de, The Medium’un can sıkıcı ve baskın atmosferi Microsoft DirectX Ray Tracing (DXR) ve NVIDIA DLSS ile daha da geliştirildi.

Siz de bilgisayarınızdan uzaktan ve gerçi ışın izlemeli grafiklerle The Medium’u oynamak istiyorsanız RTX ve DLSS desteği ile The Medium’u GeForce NOW’da oynayabilirsiniz. Ücretsiz üyeliğe sahip oyuncuların da dahil olduğu tüm üyeler, The Medium’u lansman gününde oynama şansını yakalayabilecekler. Kurucu üyeler, en yoğun saatlerde ilk sırada olarak genişletilmiş oturum sürelerine RTX ve DLSS teknolojileri doğru en yüksek kalitede görsellerle oyuna aynı zamanlı olarak erişebilecekler. 

RTX 30 dizüstü bilgisayarlar için yeni Game Ready sürücüsü yayınlandı

Oyunun hem Steam ayrıca de Epic Games Store sürümleri GeForce NOW ile yayınlanıyor. Tek satın almayla adeta tüm PC, Mac, Chromebook, SHIELD, Android ya da iOS cihazlarından oynanabiliyor.

GeForce RTX 30 Serisi Dizüstü Bilgisayarlar

GeForce RTX 30 Serisi dizüstü bilgisayarları, bütün bilgisayar üreticisinden gelen 70’in üzerinde tasarımla NVIDIA’nın bugüne kadarki en büyük dizüstü bilgisayar lansmanıdır. Tasarımların tamamı yeni RTX 3080, 3070 ve 3060 dizüstü bilgisayar ekran kartları kadar desteklenmektedir. 

Bu dizüstü bilgisayarlar, Dynamic Boost 2.0, WhisperMode 2.0, her yerde boyutlandırılabilir BAR (Resizable BAR) ve DLSS gibi yeni 3. cins Max-Q teknolojilerine sahiptir. GeForce RTX 3080 ve GeForce RTX 3070 Dizüstü Bilgisayar ekran kartlarını içeren GeForce RTX oyun ve içerik oluşturucu dizüstü bilgisayarların küresel bazda ulaşılabilirliği bugün başlıyor. 2 Şubat’ta ise GeForce RTX 3060 dizüstü bilgisayar ekran kartı olan dizüstü bilgisayarlar kullanıcıların erişimine sunulacak.

sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781